Wybory Prezydenta RP

  • 5 maja 2015

Już 10 maja odbędą się Wybory Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Poniżej przedstawiamy adresy obwodowych komisji wyborczych w Kobyłce oraz krótką inforgrafikę przypominającą o tym jak poprawnie oddać głos na swojego kandydata.

Głosujemy codziennie ! Kobyłka i NIVEA razem dla najmłodszych

  • 31 marca 2015

Kobyłka zgłosiła się do konkursu „Podwórko NIVEA”, w którym do wygrania jest jeden z czterdziestu nowoczesnych placów zabaw. Zagłosuj na nasz kobyłkowski plac zabaw! Przypominamy, że po zarejestrowaniu się na portalu www.nivea.pl/podworko głos możemy oddawać codziennie ( 1 głos na 24 h) !...ZAGŁOSUJ i TY CODZIENNIE !

VI Memoriał Jerzego Turka

  • 6 maja 2015

Ubiegłoroczne zawody wygrała tzw „metoda”. W tym roku, sięgnęła po nią większość zawodników. Wielu z nich trenowało z doskonałymi rezultatami przed zawodami, lecz łowisko w dniu zawodów tradycyjnie, z niewyjaśnionych przyczyn, „umarło”. Dominującą przynętą był twardy pelet i różnego rodzaju kuleczki. Sprawdzały się również białe robaki w połączeniu z karpiową zanętą w koszyku. Były to też kolejne zawody na tym łowisku, gdzie metoda spławikowa nie odegrała praktycznie żadnej roli. 

Strony