Wakacje czas zacząć!

  • 23 czerwca 2017

Długo oczekiwane przez młodych mieszkańców Kobyłki wakacje z dniem dzisiejszym uważamy za oficjalnie rozpoczęte! Kolejny rok ciężkiej pracy, zarówno dla uczniów jak i nauczycieli dobiegł końca. Z pewnością był to czas wytężonej pracy i nauki, a także nawiązywania nowych przyjaźni. Dla niektórych uczniów to również moment rozstania się z kobyłkowskimi murami szkół i wkroczenie w dalszy etap edukacji. Młodzieży i gronu pedagogicznemu dziękujemy za kolejny rok owocnej współpracy z samorządem Miasta Kobyłka i życzymy zasłużonego odpoczynku w trakcie letnich miesięcy.

Jubileusz 20- lecia firmy NUCTECH

  • 23 czerwca 2017

20 lecie działalności firmy to okazja nie tylko do świętowania, ale również do planowania kolejnych kroków rozwoju. Do osiągnięcia sukcesu prowadzi ciężka i wytrwała praca. Doskonałym tego przykładem jest szybko i sprawnie rozwijający się chiński gigant - NUCTECH, który teraz świętuje swój jubileusz. 

Kobyłkowscy Mistrzowie Ortografii

  • 23 czerwca 2017

Trzynasta edycja Gminnego Konkursu „Zostań Mistrzem Ortografii”, którego organizatorem jest ZSP nr 2, dobiegła końca. Uczniowie po raz kolejny mieli okazję wykazać się wrażliwością na piękno naszego ojczystego języka oraz umiejętnościami poprawnego pisania pod względem ortograficznym. We wtorek 20 czerwca w Urzędzie Miasta Kobyłka zwycięzcy konkursu, a tym samym „Mistrzowie Ortografii”, w obecności nauczycieli i rodziców  zostali wyróżnieni cennymi nagrodami z rąk Zastępcy Burmistrza Miasta Kobyłka Kariny Jaźwińskiej.

Laureaci III Gminnego Konkursu Reportażu wyłonieni

  • 23 czerwca 2017

Już po raz trzeci uczniowie kobyłkowskich szkół mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w reportażu i fotoreportażu, a swoimi pracami zachwycili całe grono pedagogiczne zasiadające w jury. „Moja Kobyłka-moja historia” - tak brzmiał temat tegorocznej edycji Gminnego Konkursu Reportażu pod patronatem Burmistrza Miasta Kobyłka Roberta Roguskiego i „Wieści Podwarszawskich”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, których prace przedstawiły punkt widzenia naszego miasta przez pryzmat młodzieży.

Dni Miasta Kobyłka zwieńczone piknikiem rodzinnym

  • 20 czerwca 2017

Tegoroczne Dni Miasta Kobyłka dobiegły już końca. Liczne atrakcje, dobra muzyka i piękna pogoda sprawiły, że były to wyjątkowo udane dni. W tym roku program był bardzo urozmaicony, obfitujący zarówno w emocje sportowe, jak i kulturalne. Z całą pewnością można stwierdzić, że każdy, niezależnie od wieku, mógł znaleźć w nim coś ciekawego dla siebie.

Strony