Wspólny Bilet wraca do Kobyłki!

  • 27 listopada 2015

Udało się! Dziś w Starostwie Powiatowym w Wołominie Burmistrz Miasta Kobyłka Robert Roguski wraz z władzami samorządowymi Wołomina, Zielonki i Starostwa Powiatowego w Wołominie w obecności przedstawiciela Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie dyrektora Wiesława Witka oraz członkiem zarządu Kolei Mazowieckich Dariuszem Grajdą podpisał umowę dzięki której „Wspólny Bilet” wróci do nas już 1 grudnia.

Przedsiębiorco dołącz online do Karty Dużej Rodziny!

  • 25 listopada 2015

Firmy i instytucje, które chcą dołączyć do programu Karta Dużej Rodziny mogą zrobić to szybciej. Wystarczy, że wypełnią i wyślą deklarację online.

Nowy Moduł Obsługi Partnera w ramach programu Karta Dużej Rodziny dostępny na stronach rodzina.gov.pl oraz empatia.mpips.gov.pl ułatwia przystąpienie do programu. Jak się zgłosić? To proste: wystarczy wypełnić e-deklarację, poprzez wskazanie m.in. jakie zniżki chce się zaoferować. Po uzgodnieniu warunków współpracy Minister Pracy i Polityki Społecznej lub Wojewoda (w przypadku podmiotów działających lokalnie) podpisze z firmą lub instytucją umowę.

Strony