"Tydzień Przedsiębiorcy"

  • 18 lipca 2017

Zakład Ubezpieczeń Społecznych po raz kolejny organizuje „Tydzień Przedsiębiorcy”, który przede wszystkim dedykowany jest przedsiębiorcom, którzy chcą dowiedzieć się więcej o obowiązujących przepisach. Tematami przewodnimi tegorocznej edycji jest nowy wymiar rozliczeń e-składka oraz dobrowolne spłaty zadłużenia. Dyżur pracowników ZUS w Urzędzie Miasta Kobyłka odbędzie się 12 września (wtorek) w godzinach 10:00-13:00.

98 lat Policji

  • 24 lipca 2017

„Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj” – Jan Paweł II. Z okazji Święta Policji wszystkim funkcjonariuszom składamy serdeczne życzenia. Dziękujemy za trud i wytrwałość w pracy na rzecz społeczności lokalnej oraz wiele wyrzeczeń związanych z wykonywanym zawodem.

Tagi (kategorie): 

Rozwój infrastruktury wodociągowej

  • 19 lipca 2017

W dniu wczorajszym - 18 lipca wprowadzono na budowę wykonawcę kolejnej inwestycji, która będzie realizowana jeszcze w tym roku budżetowym. Firma Usługowo-Handlowa „INSTAL – BUD” z Kobyłki, której właścicielem jest Szczepan Jan Mielczarczyk do końca października br wybuduje niespełna 900 metrów sieci wodociągowej dla mieszkańców ulic: Parkowej, Okopowej, Mickiewicza i Wyspiańskiego. Warto podkreślić, że wraz z siecią zostaną wybudowane także odgałęzienia do granic nieruchomości. Łączna wartość zadania to 177.120,00 zł. Jest to kolejne zadanie inwestycyjne realizowane ze środków własnych budżetu Miasta Kobyłka, które podniesie komfort życia naszych mieszkańców.

Wystawa „We saved Europe Ossów 1920”

  • 14 lipca 2017

We wtorek 11 lipca w Parlamencie Europejskim w Brukseli odbyło się oficjalne otwarcie wystawy „We saved Europe Ossów 1920”, przedstawiającej interpretację wojny polsko-bolszewickiej. „Bitwa Warszawska to, bez najmniejszej przesady, jedna z najważniejszych bitew w dziejach Polski” mówi prof. Tomasz Nałęcz. „To właśnie miejsce, Ossów pod Warszawą” dodaje aktor Emilian Kamiński. Te ważne dla naszego regionu wydarzenia zostały wspomniane na nowo, aby podkreślić ich rangę w dziejach Europy.

Strony