Być kobietą, być kobietą… czyli jak zmieniły się uczestniczki metamorfoz w Kobyłce

  • 14 marca 2017

Wiosenne kolory i piękne uśmiechy towarzyszyły każdej kobiecie, która gościła w sobotnie popołudnie w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce. Metamorfozy przyciągnęły młodsze i starsze mieszkanki miasta, które z zachwytem podziwiały licznie przygotowane propozycje sponsorów i z zainteresowaniem zwiedzały stoiska.

Dla zainteresowanych modą i wizerunkiem znalazły się ciekawe i modne stroje oraz dodatki, w pięknych wiosennych kolorach. Dla wymagającej skóry znalazły się zdrowe kosmetyki do pielęgnacji oraz różnorodne propozycje do makijażu. Cieszyły oko ekstrawaganckie i ekskluzywne komplety damskiej bielizny na każdą okazję, tuż obok których znalazły się propozycje zabiegów na ciało i twarz dla kobiet planujących odnowę biologiczną.

Jednak szczególnie interesujące okazały się spotkania ze specjalistkami z dziedziny zdrowia, urody i rozwoju osobistego, które podzieliły się swoją wiedzą z uczestniczkami. Tematem przewodnim wszystkich wykładów była szeroko pojęta zmiana. Ciepłe słowa uznania dla prowadzących, optymizm słuchaczek i towarzyszący ich twarzom uśmiech są dowodem na to, że tematyka wszystkich spotkań była bardzo trafiona.

Pokaz metamorfoz pięciu ochotniczek, które przeszły dwumiesięczny proces zmian okazał się prawdziwym hitem. Nie kończyły się słowa uznania i nieskrywanego zachwytu z ust obecnych na widowni osób. Kwiaty i drobne niespodzianki uczestniczkom wręczył Burmistrz Piotr Grubek, który złożył życzenia wszystkim Paniom w dniu ich święta, życząc im aby piękniały każdego dnia. Gratulujemy odwagi wszystkim uczestniczkom metamorfoz i zachęcamy do obejrzenia bogatej galerii zdjęć z pokazu.

Wieczór pełen emocjonujących przeżyć zakończył muzyczny koncert w wykonaniu zespołu AVA, który bawił publiczność w rytmie znanych i lubianych gitarowych kawałków.

Metamorfozy w Miejskim Ośrodku kultury były wyjątkowo udaną imprezą dla Pań i już na stałe wpisały się w kalendarz organizowanych przedsięwzięć kulturalnych w Kobyłce. Do zobaczenia na kolejnych metamorfozach już za rok, bo niezaprzeczalnie każda kobieta zasługuje na piękno…

Szczególne podziękowania należą się Atelier Urody i Stylu Renaty Majewskiej za pomysł, wyjątkowe zaangażowanie i pomoc w organizacji imprezy.

 

Data wydarzenia: 
wtorek, 14 Marzec, 2017 - 13:15