Dyżury radnych

DYŻURY RADNYCH
Poniedziałek godz. 15:00- 17:00
Wtorek godz. 14:00 - 16:00

DYŻURY PRZEWODNICZĄCEJ RADY MIASTA
Wtorek godz. 15:00 – 16:00

DYŻURY WICEPRZEWODNICZĄCEJ RADY MIASTA
Wtorek godz. 14:00 - 15:00

Przyjęcia Mieszkańców odbywają się w Urzędzie Miasta Kobyłka ul. Wołomińska 1 pok. 7

 

TERMINY DYŻURÓW RADNYCH

DATA

IMIĘ I NAZWISKO

02.01.2017

Izabela Muszyńska

03.01.2017

Paweł Potocki

09.01.2017

Elżbieta Bobrukiewicz

10.01.2017

Agnieszka Czerederecka

16.01.2017

Beata Dąbrowska

17.01.2017

Jarosław Dąbrowski

23.01.2017

Barbara Engel

24.01.2017

Małgorzata Fortuna

30.01.2017

Anna Jarząbek

31.01.2017

Piotr Karpienia

06.02.2017

Wiesław Kazana

07.02.2017

Konrad Kostrzewa

13.02.2017

Jacek Lis

14.02.2017

Jakub Kowaleczko

20.02.2017

Andrzej Rymut

21.02.2017

Anna Nienałtowska

27.02.2017

Marzena Plichta

28.02.2017 

Izabela Muszyńska

06.03.2017

Paweł Potocki

07.03.2017

Marzena Sędziak

13.03.2017

Alina Stefaniak

14.03.2017

Elżbieta Bobrukiewicz

20.03.2017

Agnieszka Czerederecka

21.03.2017

Beata Dąbrowska

27.03.2017

Jarosław Dąbrowski

28.03.2017

Barbara Engel

03.04.2017

Małgorzata Fortuna

04.04.2017

Paweł Potocki

10.04.2017

Piotr Karpienia

11.04.2017 

Wiesław Kazana

24.04.2017

Konrad Kostrzewa

25.04.2017

Jakub Kowaleczko
08.05.2017

Jacek Lis

09.05.2017

Izabela Muszyńska

15.05.2017

Marzena Plichta

16.05.2017 

Anna Nienałtowska 

22.05.2017

Anna Jarząbek

23.05.2017

Andrzej Rymut

29.05.2017

Marzenia Sędziak

30.05.2017

Alina Stefaniak

05.06.2017

Elżbieta Bobrukiewicz

06.06.2017

Agnieszka Czerederecka

12.06.2017

Beata Dąbrowska

13.06.2017

Jarosław Dąbrowski

19.06.2017

Barbara Engel

20.06.2017

Małgorzata Fortuna

26.06.2017

Anna Jarząbek

27.06.2017 

Piotr Karpienia

07.08.2017

Wiesław Kazana

08.08.2017

Konrad Kostrzewa

21.08.2017

Jacek Lis

22.08.2017

Jakub Kowaleczko

28.08.2017

Izabela Muszyńska

29.08.2017

Anna Nienałtowska 

04.09.2017

Marzena Plichta

05.09.2017

Jarosław Dąbrowski

11.09.2017 

Andrzej Rymut

12.09.2017

Marzenia Sędziak

18.09.2017 

Alina Stefaniak

19.09.2017

Elżbieta Bobrukiewicz

25.09.2017 

Agnieszka Czerederecka

26.09.2017

Beata Dąbrowska

02.10.2017

Jarosław Dąbrowski

03.10.2017

Barbara Engel

09.10.2017

Małgorzata Fortuna

10.10.2017

Anna Jarząbek

16.10.2017

Piotr Karpienia

17.10.2017

Wiesław Kazana

23.10.2017

Konrad Kostrzewa

24.10.2017

Jakub Kowaleczko

30.10.2017

Jacek Lis

31.10.2017 

Izabela Muszyńska

06.11.2017 

Marzena Plichta

07.11.2017 

Anna Nienałtowska 

13.11.2017

Paweł Potocki

14.11.2017

Andrzej Rymut

20.11.2017

Marzena Sędziak

21.11.2017

Alina Stefaniak

27.11.2017

Elżbieta Bobrukiewicz

28.11.2017

Agnieszka Czerederecka

04.12.2017

Beata Dąbrowska

05.12.2017

Paweł Potocki

11.12.2017

Barbara Engel

12.12.2017

Małgorzata Fortuna

18.12.2017

Anna Jarząbek

19.12.2017

Piotr Karpienia