Nabór wniosków do zajęć nauki pływania w ramach projektu „Umiem pływać 2018” WYNIKI

  • 10 kwietnia 2018

Miasto Kobyłka organizuje zajęcia nauki pływania w ramach projektu „Umiem pływać 2018".

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH (tutaj)

  1. Dla kogo są zajęcia:

Zajęcia przeznaczone są dla 90 uczniów klas I-III szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018.

  1. Koszt:

Udział dzieci w projekcie jest bezpłatny.

  1. Terminy zajęć i miejsca zbiórki:

Każdy uczestnik w okresie od maja do czerwca oraz od września do grudnia 2018 r. będzie miał możliwość udziału w 20 godzinach zajęć w następujących terminach:

tabela.jpg

Terminarz

  1. Gdzie i kto prowadzi:

Zajęcia prowadzone będą na krytej pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wołominie przy ul. Korsaka 4 (wjazd od ul. Rejtana), przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów zatrudnionych w OSiR „Huragan” w Wołominie.

  1. Jak dojechać:

Zapewniamy przejazd autokarem na basen i powrót na miejsce zbiórki w Kobyłce oraz opiekę w czasie przejazdu i podczas zajęć.

  1. Zasady rekrutacji:

-     od 16 do 20 kwietnia 2018 r. należy złożyć wypełniony i podpisany Wniosek udziału w projekcie „Umiem pływać 2018” w kancelarii Urzędu Miasta Kobyłka pok. nr 5. Wniosek dostępny tutaj, w Kancelarii Urzędu Miasta Kobyłka (pok. 5; ul. Wołomińska 1). Należy wypełnić wszystkie pola Wniosku oraz podpisać wszystkie  oświadczenia zawarte w ww. wniosku.

-     zostały określone w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie  „Umiem pływać 2018” (dostępny tutaj);

-     terminarz zajęć oraz lista osób zakwalifikowanych zostanie opublikowana na stronie www.kobylka.pl.

  1. Co jeszcze warto wiedzieć:

-     Uczestnicy muszą stawić się punktualnie o wyznaczonej godzinie w miejscu zbiórki.

-     Stroje kąpielowe, klapki pod prysznic, czepek, ręcznik i przybory toaletowe zapewnią rodzice.

-     Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy zagubione podczas zajęć - prosimy by dzieci posiadały przy sobie wyłącznie niezbędne rzeczy. Prosimy o pozostawienie w domach biżuterii, telefonów komórkowych, pieniędzy itp.

-     Uczestnicy w drodze na zajęcia, a także po zakończonych zajęciach powracać będą pod opieką na miejsca zbiórki. Dzieci z klas I-II biorące udział w projekcie będą musiały być odbierane z miejsca zbiórki przez osoby pełnoletnie (wskazane we Wniosku udziału w projekcie „Umiem pływać 2018”).

-     Zajęcia mają na celu nie tylko poprawę kondycji fizycznej dzieci, ale także rozwijanie postaw społecznych. W przypadku, gdy dziecko będzie opuszczało zajęcia albo naruszało zasady regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Umiem pływać 2018” zostanie zaproszone na jego miejsce inne dziecko – z listy rezerwowej.

Data wydarzenia: 
wtorek, 10 Kwiecień, 2018 - 15:30