O energii i działaniu na śniadaniu z biznesem w Kobyłce

  • 17 marca 2017

5 kwietnia odbędzie się kolejne już spotkanie z przedsiębiorcami w Kobyłce, którego tematem przewodnim będzie szeroko rozumiana energia. Jak wszyscy doskonale wiemy, że bez energii w dzisiejszym rozpędzonym świecie nic nie może się wydarzyć. Jest ona potrzebna każdemu człowiekowi, przede wszystkim do pracy, również do tworzenia i do działania.

O pozytywnej energii, dzięki której tworzymy i z sukcesem wdrażamy nowe technologie, aktywnie inwestujemy środki w większe i mniejsze przedsięwzięcia, a tym samym rozwój gospodarczy miasta Kobyłka, będą dyskutować przedsiębiorcy i zaproszeni goście wraz z władzami samorządowymi. Organizatorzy przygotowali również interesującą niespodziankę w postaci modelu elektrycznego auta, które zostanie zaprezentowane przez markę Renault. Dowiemy się również jak połączyć naukę z biznesem i odpowiemy sobie na pytanie: jaka energia drzemie w pomyśle na biznes? Nie zabraknie najnowszych ciekawostek z dziedziny motoryzacji, technologii, ekonomii i poznamy kobietę sukcesu z energią, odznaczoną w 2016 r. Mazowieckim Laurem Przedsiębiorczości.

W załączniku znajdą Państwo program spotkania.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu zapraszamy do rejestracji pod adresem: biznes@kobylka.pl, bądź pod numerem telefonu: 22 760-71-06

Załącznik: 
Data wydarzenia: 
piątek, 17 Marzec, 2017 - 15:00