Rada Miasta

  • 4 sierpnia 2008

Biuro Rady Miasta, Przewodnicząca Rady Miasta Kobyłka
ul. Wołomińska 1, 05-230 Kobyłka
tel. 22 760 70 14
e-mail: brm@kobylka.pl

Sesje planowane , Sesje zakończone , Uchwały Rady , Komisje Rady .

Przewodnicząca Rady Miasta Kobyłka

Ewa JAŹWIŃSKA - radna z okręgu nr 19

Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kobyłka

Hanna ŁACH - radna z okręgu nr  18

RADNI KADENCJI 2014-2018

Okręg nr 1 - Maciołki

Muszyńska Izabela
 

 

Rejon ul. Borówkowa, Ceramiczna, Czereśniowa, Dereniowa, Dworkowa, Jagodowa, Jeżynowa, Malinowa, Paproci, Podleśna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Spacerowa, Szeroka, Truskawkowa, Wesoła, Wrzosowa, Zaułek.

Okręg nr 2 - Mareta
piotr_karpienia_kopiowanie.png

Karpienia Piotr Paweł

 

Rejon ul. Barbary, Gospodarcza, Ketlinga, Kępna, Ks. Augustyna, Kordeckiego, Marecka, Niecała, Oleńki, Przyjacielska.

 Okręg nr 3 - Mareta
kostrzewa22_kopiowanie.jpg

Kostrzewa Konrad Marcin

 

Rejon ul. Ejtnera, Kmicica, Krzywa, Longinusa, Mickiewicza, Nadmeńska, Olszewskiego, Prusa, Skrzetuskiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby.

Okręg nr 4 - Zalasek
anna_nienaltowska_kopiowanie.png

Nienałtowska Anna

 

Rejon ul. Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Królowej Marysieńki, Leszka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Kazimierza Odnowiciela, Piastowska, Bolesława Śmiałego, Kazimierza Wielkiego.

Okręg nr 5 - Zalasek
rymut_kopiowanie_0.jpg

Rymut Andrzej Wojciech

 

Rejon ul. Białobrzeska, Dworska, Jazłowiecka, Kontuszowa, Kościelna, Kraszewska, Mironowa, Pałacowa, Radzymińska, Rasztowska, rycerska, Telimeny, Wygonowa, Zamkowa, Zegrzyńska, Zieleniecka, Ziemiańska, Złotopolska.

Okręg nr 6 - Piotrówek
zrobione-jasne2aa.jpg

Sędziak Marzena

 

Rejon ul. Jana Brzechwy, Ks. Gen. Stanisława Brzóski, Jabłonkowska, Krechowiecka, Leśmiana, Mała, Natolińska, Norwida, Powstańców, Ks. Władysława Rosłana, Słoneczna, Pana Tadeusza, Ks. Marcelego Weissa, Wiesławska

Okręg nr 7 – Piotrówek
bobrukiewicz_kopiowanie.jpg

Bobrukiewicz Elżbieta

 

Rejon ul. Akacjowa, Brzozowa, Cedrowa, Cisowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kasztanowa, Kwiatowa, Pionierska, Promienna, Ustronie, Wierzbowa, Zagórna.

Okręg nr 8 – Piotrówek
barbara_engel_kopiowanie.png

Engel Barbara Teresa

 

Rejon ul. Bukowa, Czarna Kawka, Czarnoleska, Dębowa, Dojazdowa, Jałowcowa, Kochanowskiego, Krótka, Modrzewiowa, Okopowa, Parkowa, Spokojna, świerkowa, Urszulki, Zaciszna.

Okręg nr 9 – Jędrzejek
p.potocki2.jpg

Potocki Paweł

 

Rejon ul. Tytusa Chałubińskiego, Chopina, Gościnna, Jezuicka, Kombatantów, Gen. Tadeusza Kościuszki, Moniuszki, Paschalisa, Rejtana, Marii Skłodowskiej-Curie, Szymanowskiego, Ks. Antoniego Zagańczyka.

 Okręg nr 10 - Jędrzejek
plichta_kopiowanie.jpg

Plichta Marzena Dorota

 

Rejon ul. Dąbrowskiej, Heweliusza, Jesionowa, Kilińskiego, Kopernika, Matejki, Napoleona od nr 2 do 12 (str. parzysta) i od nr 39 do 81 (nieparzysta), Kleofasa Ogińskiego, Paderewskiego, Polna, Rydza-śmigłego, Wieniawskiego.

Okręg nr 11 - Jędrzejek  
kowaleczko_kopiowanie.png

Kowaleczko Jakub

 

Rejon ul. Andersa, Głowackiego, Jasińskiego, Legionów Polskich, Łukasińskiego, Madalińskiego, Napoleona od nr 1 do 37 (str. nieparzysta), Niemcewicza, Emilii Plater, Serwitucka, Waryńskiego, Wróblewskiego.

Okręg nr 12 – Antolek
lis_kopiowanie.jpg

Lis Jacek

 

Rejon ul. Ks. Kazimierza Konowrockiego, Ks. Franciszka Marmo, Niska, Ks. Kazimierza Pieniążka, Słowackiego, Syrokomli, Żółtowskiego, Gen. Franciszka Żymirskiego.

Okręg nr 13 – Źródnik
stefaniak_kopiowanie.jpg

Stefaniak Alina Helena

 

Rejon ul. Albańska, Belgijska, Duńska, Francuska, Graniczna, Grecka, Norweska, Rumuńska, Szwedzka, Węgierska.

Okręg nr 14 – Antolek
fortuna_kopiowanie22.jpg

Fortuna Małgorzata Barbara

 

Rejon ul. Al. Jana Pawła II, Długosza, Kołłątaja, Konarskiego, Kossaka, Frycza-Modrzewskiego, Orszagha, Piaskowa, Reja, 11-go Listopada.

Okręg nr 15 – Antolek
dabrowski_kopiowanie.jpg

Dąbrowski Jarosław Jan

 

Rejon ul. Gen. Józefa Bema, Gen. Józefa Dwernickiego, Kobyłkowska, Nowa, Wincentego Pola, Gen. Bohusza Szyszko, Gen. Romualda Traugutta, Aleksandra Wasia, Ks. Marcina Załuskiego, Zgoda.

Okręg nr 16 – Turów, Kobylak
czerederecka22_kopiowanie.jpg

Czerederecka Agnieszka

 

Rejon ul. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Mjr. Hubala, Gen. Franciszka Kleeberga, Kosynierów, Mikołajczyka, Nowaka-Jeziorańskiego, Ks. Józefa Poniatowskiego, Rataja, Witosa.

Okręg nr 17 – Nadarzyn, Turów
dabrowska_kopiowanie.png

Dąbrowska Beata Katarzyna

 

Rejon ul. Batalionów Chłopskich, Borysów, Grodzka, Husarii, Kawalerii, Kresowa, Lotników, Majdańska, Nadarzyn, Gen. Stanisława Maczka, Ossowska, orląt Lwowskich, Gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Szwoleżerów, Turowska, Ułanów, Wileńska, Ks. Sylwestra Zycha.

Okręg nr 18 – Nadarzyn, Turów
hanna_lach_kopiowanie.png

Łach Hanna

Wiceprzewodnicząca Rady Miasta

Rejon ul. Ceglana, Cicha, Fałata, Leśna, Nadarzyńska od nr 4 do 104 (str. parzysta), Nalkowskiego, Osiedlowa, Poprzeczna, Pułaskiego, Ręczajska, Sosnowa, Warszawska, Wspólna.

Okręg nr 19 – Stefanówka
jazwinska_kopiowanie.jpg

Jaźwińska Ewa Urszula

Przewodnicząca Rady Miasta

Rejon ul. Bohaterów Ossowa, Broniewskiego, Długa, Konopnickiej, Królowej Jadwigi, Literacka, Narutowicza, Okrzei, Orzeszkowej, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Sempołowskiej, Ks. Ignacego Skorupki, Średnia, Wąska, Wyspiańskiego

Okręg nr 20 – Stefanówka
anna_jarzabek_kopiowanie.png

Jarząbek Anna Dorota

 

Rejon ul. Fredry, Korczaka, Ks. Ignacego Krasickiego, Królewska, Reymonta, Rynek, Leopolda Staffa, Staszica, Juliana Tuwima, Żeromskiego, Żytnia, 3-go Maja.

Okręg nr 21 – Grabicz oraz strona nieparzysta ul. Nadarzyńskiej
kazana_kopiowanie.jpg

Kazana Wiesław Kazimierz

 

Rejon ul. Asnyka, Kasprowicza, Klonowa, Leśniczówka, Lipowa, Nadarzyńska od nr 11 do 65 (str. nieparzysta), Nasfetera, Ogrodowa, Orkana, Przemysłowa, Sienkiewicza, Solskiego, Szpotańskiego, Topolowa, Wiśniowa, Zielona, Żwirki i Wigury.

 

Tagi (kategorie):