Sobotnie fit poranki już za nami!

  • 9 sierpnia 2017

Rodzinne fit poranki z gimnastyką w Kobyłce, które cyklicznie odbywały się w ostatnich miesiącach były prawdziwym hitem. Doskonały pomysł i profesjonalna realizacja przez dwie ambitne i kreatywne trenerki spowodowały, że wspólna gimnastyka stała się świetną zabawą dla wszystkich mieszkańców.

Zwolennicy ruchu na świeżym powietrzu mogli zadbać o swoją kondycję pod okiem prowadzących, które oprócz treningu pamiętały również o walorach rekreacyjnych. W spotkaniach można było uczestniczyć niezależnie od wieku i stopnia kondycji fizycznej. Najmłodsi uczestnicy i uczestniczki z uśmiechem na ustach gimnastykowali ciało stanowiąc wzór dla swoich rodziców. Fit poranki odbywały się na kobyłkowskim Placu 15 sierpnia i Ścieżce Zdrowia PZU przy rytmach muzyki i z wykorzystaniem małych przyrządów gimnastycznych. Frekwencja systematycznie rosła ze spotkania na spotkanie, co utwierdziło nas w przekonaniu, że jest to wyjątkowo trafiona inicjatywa. Część uczestników to stali bywalcy sportowych imprez takich jak Runmageddon.

Zajęcia prowadziły dwie trenerki: Milena Kozłowska i Maja Tulwin – absolwentki Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, aktywnie działające w sporcie na terenie powiatu wołomińskiego. Być może to nie ostatnie przedsięwzięcie, które będą realizować w naszym mieście.

Zadanie zostało objęte Patronatem Burmistrza Miasta Kobyłka – Roberta Roguskiego.

Tagi (kategorie): 
Kategorie: 
Data wydarzenia: 
środa, 9 Sierpień, 2017 - 10:30