Sportowe wakacje karateków z Kobyłki

  • 31 sierpnia 2017

Wakacje karateków Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN - którzy ćwiczą na co dzień Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce - były bardzo aktywne, ponieważ wszystkie trzy obozy sportowe miały jeden główny cel - przygotowania do październikowych Mistrzostw Europy w Rzeszowie.

Na początku lata karatecy udali się do malowniczej miejscowości Serwy, która położona przy pięknym jeziorze jest znana od dawna z wysokiej klasy czystości wód, co z dodatkową doskonałą bazą sportową przy hotelu czyni to miejsce wyśmienitym do ćwiczeń i wszelkiego rodzaju zajęć rekreacyjnych. Kolejne wyzwanie czekało w Sudetach podczas obozu zawodniczego, który był nie tylko wyzwaniem dla mięśni, ale także sprawdzianem siły woli.

Na zakończenie wakacji zawodnicy klubu wzięli udział w Letniej Szkole Karate, podczas której największy nacisk był położony na techniczne aspekty sztuki walki oraz integrację grupy. Wspaniała słoneczna pogoda jaka spotkała karateków w tych dniach doskonale sprzyjała treningom na świeżym powietrzu, a rekordowo duża liczba młodych wojowników wzięła udział także w zajęciach edukacyjnych.

Szczególnie cieszy nas fakt, że systematycznie zwiększa się liczba zainteresowanych wakacjami z KSW KYOKUSHIN. Początek regularnych treningów w MOK Kobyłka już 7 września. Więcej informacji na www.kswkyokushin.pl

 

Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce, Al. Jana Pawła II 22

Wtorki, Czwartki - zajęcia dla dzieci od 4 roku życia

grupa początkująca: 17.00 - 18.00

grupa zaawansowana: 18.00 - 19.00

 

Tagi (kategorie): 
Kategorie: 
Data wydarzenia: 
czwartek, 31 Sierpień, 2017 - 08:30