Trójka Kobyłka w finale Mazowsza w piłce siatkowej

  • 17 marca 2017

Dla wszystkich kibiców piłki siatkowej już niebawem wielkie sportowe emocje i niecodzienna okazja do podziwiania gry najlepszych drużyn w kategorii młodzików. W Kobyłce już w kolejny weekend 25-26 marca na wspaniałej hali sportowej przy szkole nr 3 zostanie rozegrany turniej finałowy o mistrzostwo Mazowsza młodzików w piłce siatkowej.

Podczas finału spotkają się cztery najlepsze drużyny z całego województwa tj. UMKS MOS Wola Warszawa, RCS Czarni Radom, MUKS Huragan Wołomin i drużyna gospodarzy – Trójka Kobyłka, które zostały wyłonione po długiej i zaciętej walce w rozgrywkach mazowieckich. Cztery najlepsze zespoły zawalczą o medale i awans do rozgrywek ogólnopolskich oraz przepustkę do Mistrzostw Polski. Emocje będą tym większe, że po raz pierwszy w finale siatkarskim na parkiecie spotkają się dwie drużyny z powiatu wołomińskiego. Sam awans kobyłkowskiej „Trójki” do turnieju był już dużym wyróżnieniem, jednakże nie byłoby to możliwe gdyby nie doskonały skład drużyny i jej wysoki poziom gry.

Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i całej ekipie „Trójki” podczas najbliższych zmagań życzymy tylko celnych odbić, wygranych meczy i zdobycia upragnionego medalu. 

Data wydarzenia: 
piątek, 17 Marzec, 2017 - 15:00