XVIII edycja konkursu "Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego"

  • 11 lipca 2017

Samorząd Województwa Mazowieckiego organizuje XVIII edycję konkursu „Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego”. Przyznawane już po raz kolejny nagrody to uhonorowanie pracy i talentu ludzi wybitnych, zaangażowanych w rozwój oraz promocję naszego regionu. Jest to wyróżnienie przyznawane za indywidualne lub zbiorowe osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony szeroko pojętej kultury, w tym kultury masowej oraz promocję Województwa w tych dziedzinach.

Konkurs doskonale pokazuje jak wielu na Mazowszu jest światłych obywateli, których działalność twórcza, charytatywna czy społeczna, rozsławia nasz region nie tylko w kraju, ale też poza jego granicami. Każdego roku do Nagrody nominowane są nietuzinkowe postacie, mające szczególne zasługi na rzecz społeczności lokalnej.

Podobnie jak w latach ubiegłych spośród nominowanych zostanie wyłonionych 10 laureatów, którzy podczas uroczystej gali otrzymają pamiątkową statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 zł netto. Nabór wniosków trwa do 15 września 2017 roku.

Szczegółowe warunki i tryb postępowania konkursowego zostały określone w Regulaminie dostępnym na stronach internetowych www.mazovia.pl oraz www.nagroda.mazovia.pl.

 

Data wydarzenia: 
wtorek, 11 Lipiec, 2017 - 11:15