Głosujemy na Bibliotekę w Kobyłce w akcji "Przerwa na Wspólne Czytanie z Kinder Mleczna Kanapka"

  • 4 września 2019

Zachęcamy do głosowania na Bibliotekę w Kobyłce w akcji "Przerwa na Wspólne Czytanie z Kinder Mleczna Kanapka". 50 bibliotek z największą ilością głosów otrzyma 5 tys. zł na zakup książek do wspólnego czytania, następne 250 dostanie książki o wartości 300 zł.

Bezpłatna konferencja w Gdańsku: „Kreatywny i Innowacyjny Przedsiębiorca”

  • 23 października 2019

Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej oraz pomorski ośrodek sieci Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” zapraszają przedsiębiorców z sektora MŚP, zainteresowanych rozwojem swojej firmy dzięki atrakcyjnemu finansowaniu ze środków unijnych, do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji „Kreatywny i Innowacyjny Przedsiębiorca”.

"Innovation Coach" - dzień informacyjny

  • 22 października 2019

Zapraszamy przedsiębiorców z Kobyłki na dzień informacyjny projektu Innovation Coach (30 października). W ramach projektu można uzyskać bezpłatną usługę coachingu innowacji, która polega na analizie potencjału przedsiębiorstwa oraz jego produktów/procesów. Projekt realizowany jest przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej.

Dyniowy zawrót głowy w MOK

  • 16 października 2019

16 października miał miejsce Dyniowy zawrót głowy w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce - czyli Warsztaty Kulinarne z Szefem Kuchni Przemysławem Drężkiem. Uczestnicy, a wśród nich była również Burmistrz Edyta Zbieć - uczyli się, jak ugotować zupę i zrobić sałatkę z dyni, która jest najlepsza właśnie teraz, jesienią.

Strony