Baza firm

Dodaj firmę

"ABAX" Ewa Zborowska

Montaż systemów alarmowych, telewizji dozorowej, kontrola dostępu, domofony, wideodomofony, anteny TV i satelitarne, systemy sygnalizacji pożaru.

"Archa" Pracownia Architektury i Urbanistyki Cezary Maliszewski

W pracowni realizowane są projekty architektoniczno-budowlane oraz projekty urbanistyczne.

"HURT-DETAL ARTYKUŁY MOTORYZACYJNE"

Firma, sklep działa na terenie Kobyłki od 1991r. Zajmujemy się sprzedażą częci zamiennych i akcesoriów do samochodów. Głównie sprzedajemy części do samochodów VW, AUDI, SKODA, SEAT, ale nie tylko.

Agencja Interaktywna 360

Agencja interaktywna specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości zdjęć sferycznych, cyfrowych zdjęć wysokiej rozdzielczości (gigapanoram), interaktywnych filmów sferycznych (video 360x180 stopni)

Anna Nowak Kobyleoko

Optyk-Okulista-okulary

ASAMI SUSHI

Asami Sushi zajmuje się tworzeniem sushi z pasją i starannością. Wychodzimy z założenia, że jeśli jeść, to smacznie!

Auto Mechanika u Adama Adam Ceran

Jesteśmy warsztatem zajmującym się wszelkimi naprawami mechanicznymi i elektronicznymi samochodów osobowych oraz dostawczych.

Auto-starter Turowska Anna

Serwis samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Elektronika , elektryka , klimatyzacja , geometria

Bellesa-Med Sp. z o.o.

Nowoczesna Klinika Stomatologiczna wraz ze Strefą Urody powstała w 2016 r w centrum Kobyłki (okolice Bazylki Św. Trójcy).

Butik Dzieciak Rządzi

Wyjątkowy butik dziecięcy z modnymi i dobrej jakości ubraniami polskich producentów. Sklep stacjonarny i on-line: www.DzieciakRzadzi.com.pl

Car Alarm

Montaż systemów alarmowych w obiektach, samochodach. TV-przemysłowa Monitoring

Centrum Helen Doron Kobyłka

Centrum Helen Doron Kobyłka istnieje od roku 2010. Oferujemy angielski dla dzieci i młodzieży. W swojej ofercie mamy ponad 18 poziomów. Uczymy z pasją i zaangażowaniem.

Centrum Ogrodnicze Kalisiak

W branży handlowej na rynku ogrodniczym i szkółkarskim jesteśmy z Państwem od 1998 roku, ale ogrodnictwem zajmujemy się od trzech pokoleń – od zawsze w Kobyłce. Kilkakrotnie powiększaliśmy powierzchn

Centrum Optyczno-Okulistyczne EMRES

Centrum zostało założone przez doświadczony zespół: optometrysty i okulisty w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów.

Centrum Optyczno-Okulistyczne EMRES

Centrum zostało założone przez doświadczony zespół: optometrysty i okulisty w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów.

CEZARtel

Jesteśmy dystrybutorem, dostawca i instalatorem sprzętu telekomunikacyjnego. W ofercie posiadamy: centrale analogowe i cyfrowe firmy PANASONIC telefony standardowe i DECT, faksy oraz telefony sys

COOL CUT Rafał Kobak

Jesteśmy niewielką rodzinną firmą. Wiele pomysłów rodziło się w naszych głowach przez lata i pomimo że na rynku działamy od niedawna, to nasze produkty służą nam i naszym bliskim od lat.

Easy Wrap oklejanie pojazdów

Zajmujemy się oklejaniem pojazdów - zarówno reklamowym, jak i całościową zmianą koloru oraz foliami PPF - zabezpieczającymi przed uszkodzeniami lakieru.

EXCRAMM ROBERT KLEPACKI

Firma zajmuje się dostawą mebli i krzeseł biurowych, dostawą i montażem mebli kuchennych,aranżacją, wykonywaniem mebli pod konkretny wymiar i oczekiwanie klienta

Fotowoltaika Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego

Zajmujemy się kompleksowo • doradztwem, • montażem instalacji fotowoltaicznej , • zgłoszeniem do zakładu energetycznego, • uzyskaniem dofinansowań, • uzyskaniem finansowania A dodatkowa fir

Strony