Dyżury radnych

DYŻURY RADNYCH
Poniedziałek godz. 16:00- 19:00
 

DYŻURY PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA
Poniedziałek godz. 18:00 – 19:00

DYŻURY WICEPRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA
Poniedziałek godz. 17:00 - 18:00

Przyjęcia Mieszkańców odbywają się w Urzędzie Miasta Kobyłka ul. Wołomińska 1B

TERMINY DYŻURÓW RADNYCH

data imię i nazwisko
11.02 Robert Janusz Denis
  Małgorzata Barbara  Fortuna
18.02 Piotr Maciej Grubek
  Bartłomiej Karol Jabłoński
25.02 Anna Dorota Jarząbek
  Przemysław Jasiński
4.03 Karina Adrianna Jaźwińska
  Mariola  Kacprzak
11.03 Zbigniew Kropiewnicki
  Jacek Lis
18.03 Hanna Łach
  Paweł Witold Majkowski
25.03 Adam Markuszewski
  Izabela Muszyńska
1.04 Wojciech Zbigniew Reutt
  Artur Grzegorz Rola
8.04 Iwona Helena Stęplewska
  Edyta Walczuk
15.04 Dominika Ziemska
  Robert Janusz Denis
29.04 Małgorzata Barbara  Fortuna
  Piotr Maciej Grubek
6.05 Bartłomiej Karol Jabłoński
  Anna Dorota Jarząbek
13.05 Przemysław Jasiński
  Karina Adrianna Jaźwińska
20.05 Mariola  Kacprzak
  Zbigniew Kropiewnicki
27.05 Jacek Lis
  Hanna Łach
3.06 Paweł Witold Majkowski
  Adam Markuszewski
10.06 Izabela Muszyńska
  Wojciech Zbigniew Reutt
17.06 Artur Grzegorz Rola
  Iwona Helena Stęplewska
24.06 Edyta Walczuk
  Dominika Ziemska
5.08 Robert Janusz Denis
  Małgorzata Barbara  Fortuna
12.08 Piotr Maciej Grubek
  Bartłomiej Karol Jabłoński
19.08 Anna Dorota Jarząbek
  Przemysław Jasiński
26.08 Karina Adrianna Jaźwińska
  Mariola  Kacprzak
2.09 Zbigniew Kropiewnicki
  Jacek Lis
9.09 Hanna Łach
  Paweł Witold Majkowski
16.09 Adam Markuszewski
  Izabela Muszyńska
23.09 Wojciech Zbigniew Reutt
  Artur Grzegorz Rola
30.09 Iwona Helena Stęplewska
  Edyta Walczuk
7.10 Dominika Ziemska
  Robert Janusz Denis
14.10 Małgorzata Barbara  Fortuna
  Piotr Maciej Grubek
21.10 Bartłomiej Karol Jabłoński
  Anna Dorota Jarząbek
28.10 Przemysław Jasiński
  Karina Adrianna Jaźwińska
4.11 Mariola  Kacprzak
  Zbigniew Kropiewnicki
18.11 Jacek Lis
  Hanna Łach
25.11 Paweł Witold Majkowski
  Adam Markuszewski
2.12 Izabela Muszyńska
  Wojciech Zbigniew Reutt
9.12 Artur Grzegorz Rola
  Iwona Helena Stęplewska
16.12 Edyta Walczuk
  Dominika Ziemska
23.12 Robert Janusz Denis
  Małgorzata Barbara  Fortuna
30.12 Piotr Maciej Grubek
  Bartłomiej Karol Jabłoński
23.12 Anna Dorota Jarząbek
  Przemysław Jasiński
30.12 Karina Adrianna Jaźwińska
  Mariola  Kacprzak