Harmonogramy odbioru odpadów na 2019 rok

  • 14 grudnia 2018

Poniżej prezentujemy harmonogramy odbioru poszczególnych frakcji odpadów w 2019 roku.

Harmonogram odbioru odpadów ZMIESZANYCH w pojemnikach w 2019 r.

Harmonogram odbioru odpadów BIODEGRADOWALNYCH (liście, skoszona trawa, resztki jedzenia) w workach w 2019 r.

Harmonogram odbioru odpadów SEGREGOWANYCH (papier, tworzywa sztuczne, szkło) w workach w 2019 r.

Harmonogram odbioru w AKCJI WYSTAWKA i NATURALNYCH BOŻONARODZENIOWYCH DRZEWEK CHOINKOWYCH w 2019 r.

Harmonogram odbioru wszystkich frakcji odpadów na rok 2019

 

Reklamacje należy składać na adres e-mail: reklamacje.odpady@kobylka.pl

Jednocześnie przypominamy, że odpady należy wystawiać przed posesję przed godz. 6.00 rano.

UWAGA!!
Pojemniki na odpady zmieszane na czas odbierania odpadów powinny być wystawione w miejscu bezpośrednio przyległym do wejścia na nieruchomość tak aby możliwy był swobodny dostęp i dojazd do pojemnika lub w altanie śmietnikowej. 

Przypominamy, że obowiązkiem każdego właściciela jest wyposażenie nieruchomości w pojemnik na odpady zmieszane, jeśli nie posiadają Państwo pojemnika należy zakupić pojemnik umożliwiający automatyczne opróżnianie, zgodny z normą EN840, tzn. pojemnik ten powinien:

  • mieć przekrój w kształcie kwadratu,
  • z przodu być wyposażony w listwę, poprzez którą można go automatycznie opróżnić,
  • być wyposażony w 2 lub 4 koła, które ułatwiają jego transport.

Odpady zbierane w sposób selektywny, tzn. papier, szkło, tworzywa sztuczne, opakowania wielomateriałowe oraz odpady biodegradowalne gromadzimy w workach oznakowanych odpowiednimi kodami kreskowymi.

Lokalizacja i godziny otwarcia PunktU Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) ul.  Łokietka 80, Kobyłka:
 

Poniedziałek: NIECZYNNE

Wtorek: 07.00 - 13.00

Środa: 07.00 - 13.00

Czwartek: 12.00 - 18.00

Piątek: 12.00 - 18.00

Sobota:

12.00 - 20.00 w okresie od 1 kwietnia do 30 września

10.00 - 18.00 w okresie od 1 października do 31 marca

 

Wykaz ulic dla poszczególnych dzielnic na terenie Miasta Kobyłka

ANTOLEK

11 Listopada, Jana Pawła II, Albańska, Belgijska, BEMA gen. Józefa, DŁUGOSZA Jana, DWERNICKIEGO Gen. Józefa, Duńska, Francuska, FRYCZA MODRZEWSKIEGO, Graniczna, Gościnna, Grecka, Kobyłkowska, KOŁŁĄTAJA Ks. Hugona, KONARSKIEGO Stanisława, KONOWRCKIEGO Ks. Kazimierza, Kombatantów, KOSSAKA Juliusza, MARMO Ks. Franciszka, Niska, Norweska, Nowa, ORSZAGHA Antoniego, Piaskowa, PIENIĄŻKA Ks. Kazimierza, POLA Wincentego, Polna, REJA Mikołaja, Rumuńska, SŁOWACKIEGO Juliusza, SYROKOMLI Władysława, Szwedzka, SZYSZKO Gen. Bohusza, TRAUGUTTA Gen. Romualda, WASIA Aleksandra, Węgierska, Wołomińska, WYSOCKIEGO Piotra, ZAŁUSKIEGO Ks. Marcina, Zgoda, ŻÓŁTOWSKIEGO Adama, ŻYMIRSKIEGO Gen. Franciszka, Źródnik

GRABICZ

ASNYKA Adama, KASPROWICZA Jana, Klonowa, Leśniczówka, Lipowa, NASFETERA Stefana, Ogrodowa, ORKANA Władysława, Przemysłowa, SIENKIEWICZ Henryka, SOLSIEGO Ludwika, SZPOTAŃSKIEGO Stanisława, Topolowa, Wiśniowa, Zielona, Żwirki i Wigury

JĘDRZEJEK

ANDERSA Gen. Władysława, CHOPINA Fryderyka, DĄBROWSKIEJ Marii, GŁOWACKIEGO Bartosza, HEWELIUSZA Jana, JASIŃSKIEGO Jana, Jesionowa, Jezuicka, KILIŃSKIEGO Jana, KOPERNIKA Jana, KOŚCIUSZKI Gen. Tadeusza, Legionów Polskich, ŁUKASIŃSKIEGO Waleriana, MADALIŃSKIEGO Józefa, MATEJKI Jana, MONIUSZKI Stanisława, Napoleona, NIEMCEWICZA Juliana Ursyna, OGIŃSKIEGO Kleofasa, PADEREWSKIEGO Ignacego Jana, Paschalisa, PLATER Emilii, Rydza Śmigłego, Serwitucka, SZYMANOWSKIEGO Karola, WARYŃSKIEGO Ludwika, WIENIAWSKIEGO Henryka, WRÓBLEWSKIEGO Walerego

MACIOŁKI

Ceramiczna, Czereśniowa, Dereniowa, Dworkowa, Jagodowa, Jeżynowa, Malinowa, Podleśna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Spacerowa, Szeroka, Truskawkowa, Wesoła, Zaułek

MARETA

KOLONIA CHÓR

Barbary, Borówkowa,CHAŁUBIŃSKIEGO Tytusa, Ejtnera, Gospodarcza, Ketlinga, Kępna, Kmicica, KORDECKIEGO Ks. Augustyna, Krzywa, Longinusa, Marecka, MICKIEWICZA Adama, Nadmeńska, Niecała, Oleńki, OLSZEWSKIEGO Karola, Paproci, PRUSA Bolesława, Przyjacielska, REJTANA Tadeusza, SKŁODOWSKIEJ-CURIE Marii, Skrzetuskiego, Wołodyjowskiego, Wrzosowa, ZAGAŃCZYKA Ks. Antoniego, Zagłoby

NADARZYN

Borysów, Ceglana, Majdańska, Nadarzyn, Ossowska, PONIATOWSKIEGO Ks. Józefa, Turowska

PIOTRÓWEK

Akacjowa, BRZECHWY Jana, Brzozowa, BRZÓSKI Ks. Gen. Stanisława, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Czarna Kawka, Czarnoleska, Dębowa, Dojazdowa, Jabłonkowska, Jałowcowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kasztanowa, Krechowiecka, KOCHANOWSKIEGO Jana, Krótka, Kwiatowa, LEŚMIANA Bolesława, Mała, Modrzewiowa, Natolińska, NORWIDA Cypriana-Kamila, Okopowa, Pana Tadeusza, Parkowa, Pionierska, Powstańców, Promienna, ROSŁANA Ks. Władysława, Słoneczna, Spokojna, Świerkowa, Urszulki, Ustronie, WEISSA Ks. Marcelego, Wiesławska, Wierzbowa, Zaciszna, Zagórna

SOSNÓWKA

Cicha, Fałata Juliana, Leśna, NAŁKOWSKIEGO Wacława, Osiedlowa, Poprzeczna, PUŁASKIEGO Kazimierza, Ręczajska, Sosnowa, Warszawska, Wspólna

STEFANÓWKA

Bohaterów Ossowa, BRONIEWSKIEGO Władysława, Długa, FREDRY Aleksandra, KONOPNICKIEJ Marii, KORCZAKA Janusza, KRASICKIEGO Ks. Ignacego, Królewska, Królowej Jadwigi, Literacka, NARUTOWICZA Gabriela, OKRZEI Stefana, ORZESZKOWEJ Elizy, PRZERWY-TETMAJERA Kazimierza, REYMONTA Władysława, Rynek, SEMPOŁOWSIEJ Stefanii, SKORUPKI Ks. Ignacego, STAFFA Leopolda, STASZICA Stanisława, Średnia, TUWIMA Juliana, Wąska, WYSPIAŃSKIEGO Stanisława, ŻEROMSKIEGO Stefana, Żytnia, 3 Maja

TURÓW

Batalionów Chłopskich, Grodzka, Husarii, Kawalerii, KLEEBERGA Gen. Franciszka, Kosynierów, Kresowa, Lotników, MACZKA Gen. Stanisława, Orląt Lwowskich,  ROZWADOWSKIEGO Gen. Tadeusza, SIKORSKIEGO Gen. Władysława, Szwoleżerów, Ułanów, Wileńska, ZYCHA Ks. Sylwestra

KOBYLAK DĄBROWSKIEGO Gen. Jana Henryka, Hubala, MIKOŁAJCZYKA Stanisława,NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO Jana, RATAJA Macieja, WITOSA Wincentego

ZALASEK

Białobrzeska, CHROBREGO Bogusława, KRZYWOUSTEGO Bolesława, ŚMIAŁEGO Bolesława, STAREGO Zygmunta, Dworska, Jałowiecka, Jazłowiecka, ODNOWICIELA Kazimierza, Kontuszowa, Kościelna, Kraszewska, Królowej Marysieńki, Leszka, ŁOKIETKA Władysław, Mieszka I, Mironowska, Pałacowa, Piastowska, Radzymińska, Rasztowska, Rycerska, Telimeny, WIELKIEGO Kazimierza, Wygonowa, Zamkowa, Zegrzyńska, Zieleniecka, Ziemiańska, Złotopolska

Kategorie_eko: