Miejski System SMS

  • 22 lipca 2014

System Powiadamiania SMS to szybki i skuteczny sposób dotarcia z ważną informacją do mieszkańców gminy. System przekazuje, za pośrednictwem SMS-ów, informacje urzędowe, informacje o zagrożeniach, awariach ale również o ciekawych imprezach kulturalnych i sportowych. 

System SMS obejmuje również osoby, które nie posiadają telefonów komórkowych. Ci mieszkańcy również mogą zapisać się do Gminnego Systemu Powiadamiania SMS wypełniając odpowiedni formularz i komunikaty będą docierały do nich w postaci wiadomości głosowych na telefon stacjonarny.

Zachęcamy Państwa do zarejestrowania w systemie telefonów stacjonarnych swoich starszych rodziców!

Warto podkreślić, iż otrzymywanie SMS-ów oraz wiadomości głosowych z gminy nie wiąże się z kosztami - jest bezpłatne. Ponadto, w każdej chwili można zrezygnować z usługi i wypisać swój numer telefonu z bazy.

Jak się zapisać do Miejskiego Systemu Powiadamiania SMS?

  • jeśli chcesz bezpłatnie otrzymywać ważne informacje z Miasta Kobyłka bezpośrednio na swój telefon – zarejestruj się wysyłając na numer telefonu: 664 908 108 SMS o treści: TAK
  • jeśli masz tylko telefon stacjonarny – możesz otrzymywać WIADOMOŚCI GŁOSOWE. Wystarczy wysłać e-maila ze swoim numerem telefonu na adres: promocja@kobylka.pl,
  • rejestracja przez INTERNET - kliknij tutaj   i postępuj zgodnie ze wskazówkami systemu.