Miejski System SMS

  • 22 lipca 2014

System Powiadamiania SMS to szybki i skuteczny sposób dotarcia z ważną informacją do mieszkańców gminy. System przekazuje, za pośrednictwem SMS-ów, informacje urzędowe, informacje o zagrożeniach, awariach ale również o ciekawych imprezach kulturalnych i sportowych. W tej chwili mamy tylko jedną grupę „Mieszkańcy”, w niedalekiej przyszłości użytkownik będzie mógł wybrać rodzaj informacji dla siebie zapisując się do odpowiedniej grupy tematycznej. Wyjątek będą stanowiły jedynie ważne komunikaty, które do Urzędu Gminy przychodzą z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Warszawie - komunikat o gwałtownej wichurze czy groźnej nawałnicy dotrze do wszystkich użytkowników, bez względu na wybraną przez nich grupę.

System SMS obejmuje również osoby, które nie posiadają telefonów komórkowych. Ci mieszkańcy również mogą zapisać się do Gminnego Systemu Powiadamiania SMS wypełniając odpowiedni formularz i komunikaty będą docierały do nich w postaci wiadomości głosowych na telefon stacjonarny.

Zachęcamy Państwa do zarejestrowania w systemie telefonów stacjonarnych swoich starszych rodziców!

Warto podkreślić, iż otrzymywanie SMS-ów oraz wiadomości głosowych z gminy nie wiąże się z kosztami - jest bezpłatne. Ponadto, w każdej chwili można zrezygnować z usługi i wypisać swój numer telefonu z bazy.

Jak się zapisać do Miejskiego Systemu Powiadamiania SMS?

  • jeśli chcesz bezpłatnie otrzymywać ważne informacje z Miasta Kobyłka bezpośrednio na swój telefon – zarejestruj się wysyłając na numer telefonu: 664 908 108 SMS o treści: TAK
  • jeśli masz tylko telefon stacjonarny – możesz otrzymywać WIADOMOŚCI GŁOSOWE. Wystarczy wysłać e-maila ze swoim numerem telefonu na adres: promocja@kobylka.pl,
  • rejestracja przez INTERNET - kliknij tutaj   i postępuj zgodnie ze wskazówkami systemu.