Rejestr zezwoleń na opróżnianie zbiorników bezodpływowych

  • 21 lutego 2019

Rejestr zezwoleń na świadczenie usług w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych na terenie Miasta Kobyłka .

Lp.

Nazwa firmy

Adres firmy

Nr zezwolenia

Data ważności zezwolenia 

1

Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno-Ściekowej
GEA-NOVA Sp. z o.o.

ul. Kutrzeby 38
05-082 Stare Babice

tel: 22 722 90 05

Nr 876/2011

27.07.2021 r.

2

Miejski Zakład Oczyszczania
w Wołominie

ul. Łukasiewicza 4
05-200 Wołomin

tel. 22 776 23 60

Nr 1800/2016

31.12.2026 r.

3

BYŚ Wojciech Byśkiniewicz

ul. Arkuszowa 43
01-934 Warszawa

tel. 22 835 40 48

Nr  1104/2017

25.09.2027 r.

4

Usługi Asenizacyjne

Grzegorz Kołodziejski

ul. Borysów 37
05-230 Kobyłka

tel. 608-217-716

Nr 1119/2012

04.10.2022 r.

5

TRANSNEC
Sylwester Nerc

ul. Bartoszycka 23 m.3
04-923 Warszawa

tel. 22 773 37 67

Nr 1417/2012

03.12.2022 r.

 

6

Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne AsPol

Bogusław Polkowski

ul. Lisia 17A
05-270 Marki

tel. 602 302 583

Nr 831/2013

08.08.2023 r.

7

P.P.U.H. IMPERF s.c. 
D. Szpański
G. Staniec

ul. Łukasiewicza 7D
05-200 Wołomin

Tel. 22-786-89-46

Nr 678/2017

14.06.2027 r.

8

Jarzębski Adam

Usługi Asenizacyjne

ul. Sienkiewicza 15
05-230 Kobyłka

tel. 22-786-22-63

Nr 169/2016

28.02.2026 r.

9

Trzeciak Jacek

Wywóz Nieczystości Płynnych

ul. Leszka 11
05-230 Kobyłka

tel. 601-320-385

Nr 124/2017

31.01.2027 r.

10

RE-PA-RO

Roman Kraszewski

ul. Parkowa 1A
05-230 Kobyłka

Tel. 662 149 216

Nr 1265/2015

14.09.2025 r.

11

PSM Bartnicki

Hubert Bartnicki

ul. Jezuicka 4A
05-230 Kobyłka

tel. 22-787-85-30

Nr 355/2017

31.03.2027 r.

12

Jezierski Marek

Wywóz Nieczystości Płynnych

ul. Błękitna 12
05-240 Tłuszcz

tel: 513 082 775

Nr 928/2009

15.09.2019 r.

13

Podgórski Stanisław

Usługi Asenizacyjne

 

ul. Graniczna 40
05-230 Kobyłka

tel. 605 099 900

Nr 335/2015

14.03.2025 r.

14

Skłodowski Jacek

Wywóz Nieczystości Płynnych

ul. Pionierska 8
05-230 Kobyłka

tel. 502 997 893

Nr 781/2010

27.08.2020 r.

15

Cliper Sp. z o.o.

ul. Muszkieterów 31
Warszawa

tel. 516-158-511

Nr 261/2016

19.04.2026 r.

16

Boguszewski Daniel

DB PROJEKT

ul. F. Chopina 12
05-230 Kobyłka

 

Nr 541/2011

04.05.2021 r.

17

Usługi Asenizacyjne i Przewóz Towarów
Lipski Leszek

ul. Napoleona 65 bl. 2 m. 1,
05-230 Kobyłka

tel: 22 786 31 33

Nr 830/2013

08.08.2023 r.

18

Firma Handolowo-Usługowa CLEAN WORLD

Marek Woch

ul. Kasprzykiewicza 45
05-200 Wołomin

tel. 22 787 80 08

Nr 829/2013

08.08.2023 r.

19

PARTNER

Dariusz Apelski

ul. Płytowa 1
03-046 Warszawa 

tel: 505 505 290

                            

Nr 169/2015

14.02.2025 r.

20 Usługi Transportowe- Handel Janusz Pawłowski

ul. Szkolna 10F/2 05-410 Józefów

tel: 509-254-070

Nr 1277/2018 24.10.2028 r.
21 Usługi Asenizacyjne Porycki Marek 

ul. Matejki 43        05-200 Wołomin

tel: 604-960-459

 

Nr 1592/2018 02.01.2029 r.
22 R-TRANS Rafał Kielak

ul. Sokola 10 Ciemne 05-250 Radzymin

tel: 669-578-700

Nr 105/2019 31.01.2029 r.