Grzegorz Świętorecki nowym wiceburmistrzem Miasta Kobyłka

  • 6 maja 2019

Z końcem kwietnia 2019 r. dotychczasowy wiceburmistrz, Jakub Rydlewski złożył na ręce burmistrz Edyty Zbieć rezygnację ze sprawowanej funkcji. Przyczyną był stan zdrowia, który nie pozwalał mu w pełni wypełniać powierzonych obowiązków.

6 maja 2019 r. na podstawie zarządzenia nr 115/2019 Burmistrza Miasta Kobyłka został powołany nowy wiceburmistrz.

Edycie Zbieć udało się pozyskać specjalistę w dziedzinie pozyskiwania środków unijnych, Grzegorza Świętoreckiego, którego praca zawodowa niemal od początku związana jest z tematyką funduszy UE. Przez kilkanaście lat pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych, gdzie odpowiadał za podział środków unijnych na terenie województwa mazowieckiego, m.in. w zakresie infrastruktury drogowej, wodno-kanalizacyjnej, sportowej, oświatowej i turystycznej. Nowy wiceburmistrz doskonale wie, jak budować nowoczesne i przyjazne miasto z wykorzystaniem funduszy europejskich – a tego Kobyłce potrzeba teraz najbardziej.

Edyta Zbieć dziękuje Jakubowi Rydlewskiemu za jego dotychczasową pracę na stanowisku wiceburmistrza. W imieniu swoim i mieszkańców życzy mu również dużo zdrowia.

Grzegorzowi Świętoreckiemu serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z pracy na rzecz kształtowania naszego miasta.