II Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka - relacja

• 5 lutego 2018

3 lutego 2018r. w hali ZSP nr 2 odbył się II Turniej Judo o Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka, którego organizatorem był Klub Judo Mizu.

Zawody cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności. Do turnieju zostało zgłoszonych prawie 200 zawodników z roczników 2007-2012. Dzieci biorące udział w rywalizacji walczyły rewelacyjnie prezentując piękną technikę i ogromne zaangażowanie równocześnie świetnie się przy tym bawiąc.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wielu zdobytych medali. Klub Judo Mizu zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. To sukces wszystkich klubowiczów, ich pracy, wytrwałości, zaangażowania i chęci. Wierzymy, że te wszystkie medale, które udało się wywalczyć zmotywują młodych judoków do dalszego solidnego trenowania. Dzięki współpracy Klubu ze Szkołą Słoneczna Polana, zostały zakupione atrakcyjne nagrody dla zwycięzców. Ogromne podziękowania należą się wszystkim zawodnikom, ale również rodzicom, którzy bardzo aktywnie współpracują z Klubem Judo Mizu i zaangażowali się w organizację turnieju.

Otwarciem turnieju i wręczeniem medali i nagród zawodnikom zajęli się Zastępcy Burmistrza Miasta Kobyłka - Piotr Grubek i Wojciech Reutt, którzy gratulowali najlepszym i życzyli kolejnych sportowych sukcesów. Wydarzenie zostało objęte patronatem Burmistrza Miasta Kobyłka - Roberta Roguskiego.