Poland Bike Kobyłka 2009

  • 23 czerwca 2009
 Aktywnie spędzony dzień z najbliższymi, sportowa rywalizacja, ciekawa, krajoznawczo trasa oraz atrakcyjne nagrody tak w skrócie można opisać to co działo się podczas niedzielnego Maratonu Poland Bike 2009 w Kobyłce. Rywalizowano na dwóch trasach MINI (15 km) oraz MAX (48 km). Najmłodsi pasjonaci dwóch kółek próbowali swoich sił w Mini Cross na terenie miasteczka, które w tym roku mieściło się na terenie Zespołu Szkół Publicznych Nr 3 w Kobyłce.

Oficjalnego otwarcia IV etapu Poland Bike Kobyłka dokonał Zastępca Burmistrza Miasta Kobyłka Mariusz Stefaniak, który wystartował również zawodników do zmagań na trasach MINI i MAX.

Wyniki dystansu MINI (123 startujących):

  1. Karol Stępniak (Otwock) - 0:39:08
  2. Piotr Siewierski (Łódź) - 0:40:58
  3. Jakub Pieniak - 0:40:59

Wyniki dystansu MAX (177 startujących):

  1. Paweł Baranek - 1:36:15
  2. Sebastian Gołaszewski (Łochów) - 1:37:13
  3. Ireneusz Gruszczyński (Zielonka) - 1:38:34

Nagrody dla najlepszych wręczyli: Zastępca Burmistrza Miasta Kobyłka, Przewodniczący Rady Miejskiej Ryszard Nowak oraz Sekretarz Miasta Piotr Grubek.

Wzorem ubiegłego roku tegorocznemu maratonowi towarzyszyło szereg atrakcji. W miasteczku Poland Bike były konkursy dla chętnych w różnym wieku, ogródek gastronomiczny z grillem, „Chatka Małolatka”, w której organizowane były zabawy integracyjne, "mini wesołe miasteczko" dla najmłodszych oraz koncert zespołu "LAETARE".

Duże podziękowania i brawa kierujemy w stronę organizatorów, którzy przygotowali wszystko zapięte na ostatni guzik. Bawiliśmy się znakomicie i już odliczamy miesiące do kolejnej edycji...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tagi (kategorie):