Quiz ekologiczny już w najbliższy wtorek! Nagrody czekają!

  • 29 czerwca 2009
Drodzy internauci! W dniach 14 - 31 lipca będzie można sprawdzić stan swojej wiedzy na temat ekologii.
Urząd Miasta Kobyłka organizuje Quiz z cennymi nagrodami!

Przedstawienie zasad Quizu Ekologicznego:

1. Quiz Ekologiczny rozpocznie się we wtorek 14.07.2009 o godz. 12.00. Wtedy to na stronie internetowej Urzędu Miasta Kobyłka: um.kobylka.pl umieszczony zostanie zestaw dwudziestu jeden pytań.

2. Zgłoszenia można przesyłać do piątku 31.07.2009 do godz. 24.00 na adres e-mail: konkurs@kobylka.pl Każde zgłoszenie powinno zawierać odpowiedzi na pytania, imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy i adres e-mail uczestnika.

3. Za prawidłową odpowiedź na pytanie przyznane zostaną punkty (1-3 – w zależności od skali trudności pytania). Zwycięzcą quizu zostanie uczestnik, który zgromadzi najwięcej punktów. W przypadku, kiedy kilku uczestników osiągnie taką samą liczbę punktów, o tym, który z nich zajmie wyższą lokatę, zadecyduje kolejność zgłoszeń.

4. Nagrody:

  • 1 miejsce - Aparat cyfrowy marki Samsung model S1070
  • 2 miejsce - Kosiarka elektryczna firmy MAKITA ELM3300 1100W
  • 3 miejsce - Podkaszarka IKRA MOGATEC RT 50 CT SHARK
  • miejsca 4-10 - zestaw ekologiczny: 2 żarówki energooszczędne firmy Philips, mały kompostownik z zestawem worków, torba ekologiczna oraz koszulka.

5. Rozwiązanie quizu oraz nazwiska laureatów ukażą się na stronie internetowej Urzędu Miasta Kobyłka w poniedziałek 03.08.2009 w godzinach popołudniowych. Nagrody będzie można odebrać w siedzibie Gminy Kobyłka, ul. Wołomińska 1 w pokoju nr 19.

6. We wszystkich sprawach spornych oraz w sprawach nie ujętych w niniejszym regulaminie decyduje Organizator Quizu.

Chcemy zwrócić Waszą uwagę na godzinę ukazania się pytań (wtorek, 14 lipca 2009 r., godz. 12.00!). Podkreślamy, że w przypadku takiej samej ilości punktów o lokatach w quizie zadecyduje kolejność przysyłania zgłoszeń. Zachęcamy do udziału w quizie! Nagrody czekają!

Konkurs internetowy połączony jest z akcją finansowaną ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (http://www.wfosigw.pl/) w ramach zadania pod nazwą "Nie zaśmiecaj naszej małej Ojczyzny, nie żyjesz w niej sam".

Tagi (kategorie):