Konkurs na hasło promujące Miasto Kobyłka!

  • 29 maja 2017

Serdecznie zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w Konkursie na hasło promujące miasto. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego, kreatywnego, krótkiego i oryginalnego hasła, które będzie wizytówką naszego miasta oraz będzie wykorzystywane we wszelkich publikacjach i materiałach promocyjnych. Slogan powinien być krótki, oddawać  charakter miasta, integrować lokalną społeczność i budować pozytywny wizerunek Kobyłki na zewnątrz.

Udział w Konkursie mogą wziąć mieszkańcy Kobyłki, bez względu na wiek. Dla zwycięzcy zostanie ufundowana nagroda. Każdy uczestnik konkursu może przedstawić trzy hasła promocyjne, do siedmiu wyrazów.

Zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane do 11 sierpnia 2017r. Prosimy o przysyłanie wypełnionego i zeskanowanego zgłoszenia na e-mail: haslopromocyjne@kobylka.pl  lub dostarczenie zgłoszenia do Urzędu Miasta Kobyłka, ul. Wołomińska 1.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 29 sierpnia 2017r., wręczenie nagrody  nastąpi 2 września 2017 r. podczas pikniku „Imieniny Stefanówki”. Informacje o Konkursie można śledzić na stronie www.kobylka.pl i naszej stronie na FB.

Poniżej do pobrania:

1.Zgłoszenie

2.Regulamin

Data wydarzenia: 
poniedziałek, 29 Maj, 2017 - 14:00