Licytacje dla WOŚP

  • 10 stycznia 2020

Przedstawiamy kilkanaście gadżetów, które będą licytowane na WOŚP w dniu 12 stycznia w Kobyłce. Zapraszamy Mieszkańców - przyjdźcie i licytujcie z nami!

Licytacje będą się odbywały:

  • w godz. 13:30 –po treningu z Anią Fiodor na Sali gimnastycznej w SP 3
  • w godz. 14.00-16.00 - licytacje gadżetów miejskich
  • w godz. 16:00-20:00 na auli SP 3 Kobyłka - przedmiotem licytacji głównej jest Złoty medal z Mistrzostw Europy Stefana Makowskiego. Zalicytujemy szereg różnorodnych Voucherów min. z Optyk GoldenEye z Kobyłki o wartości 350 zł, Klub Torstar Kobyłkai Vouchery na wejścia open na 3,2 i 1 miesiąc, Gotowanie z Przemkiem Drężek, LiqRise Day SPA, Manicure hybrydowy z Salonu Urody Be Beauty, 3 miesięczne treningi z Akademii AMP GOOL, myjnia BOLO na pranie tapicerki w samochodzie z powłoką ceramiczną, zajęcia taneczne i akrobatyczne Dance Studio obrazy autorstwa Sergiusza Kaszkowskiego, Teresy Urbanowskiej i Aldony Rozbickiej, anioł z podpisem Jurka Owsiaka, kosz miodów, książkę oraz wiele…wiele… WOŚP - owych gadżetów: kubki, kalendarze książkowe, poduchy, pufy, koszulki, torby eco, worki- plecaki.
  • w godz. 15:00-17:00 na Hali Sportowej SP 3 w Kobyłce - piłki z autografami, koszulki z podpisami z: Trefl Gdańsk, MKS Ślepsk Malow Suwałki oraz Skra Bełchatów.

Drodzy Mieszkańcy Kobyłki -  nie może Was z Nami zabraknąć, gwarantujemy mnóstwo pozytywnej energii. Razem złapmy wiatr w żagle i wspierajmy tego dnia dziecięcą medycynę zabiegową licytując tyle wspaniałych gadżetów.