Matematyka z wyobraźnią

  • 29 listopada 2017

28 listopada 2017 roku w Publicznym Przedszkolu nr 1 im. Krasnala Hałabały w Kobyłce nastąpiło rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Matematyka z wyobraźnią”. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, wzięły w nim udział 32 przedszkola z całej Polski, łącznie wpłynęło 105 prac. Uczestnicy wykorzystali materiał przyrodniczy do wizualizacji treści matematycznych.
Ze względu na fakt, iż na konkurs nadesłanych zostało wiele przepięknych i ciekawych prac, Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Oceniający brali pod uwagę zgodność z tematyką konkursu, samodzielność wykonania pracy, estetykę ,ciekawą formę, pomysłowość, oryginalność  oraz różnorodność wykorzystanych materiałów przyrodniczych.

Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach Komisja przyznała większą liczbę nagród i wyróżnień niż przewidywał regulamin.

Jury przyznało uczestnikom następujące miejsca :

I miejsce: Izabela Domin z Dynowa

II miejsce: Małgorzata Goszczycka z Radzymina

III miejsce: Michał Skiba z Żarków Wielkich

Prace wyróżnione: Filip Ostaszewski z Białegostoku, Julian Lasecki z Kobyłki, Aleksaner Marciniak z Pleszewa, Szymon Sobstyl z Kobyłki

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za piękne i interesujące prace. Nauczycielom dziękujemy za zachęcenie i przygotowanie młodych artystów do udziału w konkursie.

Tagi (kategorie):