Odbyło się kolejne "Spotkanie z biznesem"

  • 16 kwietnia 2018

W czwartkowy poranek 12 kwietnia w „Bistro Bingo”, z inicjatywy Przewodniczącej Rady Miasta Ewy Jaźwińskiej i Burmistrza Miasta Kobyłka Roberta Roguskiego odbyło się „Śniadanie z Biznesem”.

Przypomnijmy, że „ Śniadanie…” to cykliczne spotkanie Zarządu Miasta Kobyłka z lokalnymi przedsiębiorcami. Każda edycja ma swój motyw przewodni. Tym razem była to „Siła Innowacji”.

Zaproszeni goście podzielili się z przedstawicielami kobyłkowskiego biznesu swoją wiedzą z zakresu: wykorzystania zasobów energii pochodzących ze źródeł odnawialnych i optymalizacji kosztów jej zakupu, komercjalizacji pomysłów i patentów a także wdrażania innowacji w firmach różnej wielkości i możliwości pozyskania dofinansowań na ten cel. Dodatkowo mieliśmy przyjemność gościć prelegentów zagranicznych z Hiszpanii i Francji, którzy opowiedzieli o możliwościach i sposobach  znalezienia inwestorów z rejonu Zjednoczonych Emiratów Arabskich dla wdrażania innowacji na rynkach światowych.

Po części oficjalnej odbyły się rozmowy kuluarowe.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystąpień naszych prelegentów: https://www.youtube.com/watch?v=RnIW_xs4_fQ&feature=youtu.be

 

Data wydarzenia: 
poniedziałek, 16 Kwiecień, 2018 - 08:00