Odpowiedzialny rozwój miast aglomeracji warszawskiej w obliczu zmian

  • 1 czerwca 2018

Jednym na największych wyzwań, jakie stoją przed mniejszymi miastami regionu aglomeracji warszawskiej jest ich urbanistycznie zrównoważony rozwój. Miasta – Sypialnie Warszawy to najczęstsze określenie takich miast jak Kobyłka czy Piastów. Tak określna funkcja mniejszych miast rejonu rodzi wiele wyzwań. Choćby problemy komunikacyjne, z dostępnością miejsc w przedszkolach i szkołach, czy też niewystarczający rozwój ekonomiczny.

Zapraszamy 14 czerwca 2018 roku do Miasta Kobyłka na konferencje; „Odpowiedzialny rozwój miast aglomeracji warszawskiej w obliczu zmian”. W trakcie spotkania w dyskusjach panelowych poruszone zostaną kwestie związane z polityką mieszkaniową miast, integracją nowych mieszkańców oraz ich rozwojem ekonomicznym. Do uczestnictwa w debatach zaprosiliśmy przedstawicieli mieszkańców, organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego i przedstawicieli deweloperów.

Konferencja odbędzie się pod patronatem honorowym Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Więcej informacji o wydarzeniu i możliwość rejestracji znajdą Państwo pod adresem:  www.odpowiedzialnyrozwoj.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Data wydarzenia: 
piątek, 1 Czerwiec, 2018 - 11:00