Polska Grupa Farmaceutyczna poszukuje pracowników

  • 23 marca 2020

Polska Grupa Farmaceutyczna w związku z globalną sytuacją kryzysową, potrzebuje dodatkowych rąk do pracy. Do zadań pracowników będzie należało pakowanie leków, które jak najszybciej zostaną przetransportowane w miejsca, gdzie są potrzebne. - Dzięki Tobie placówki medyczne będą w stanie nieprzerwanie funkcjonować. Wspólnie zwalczymy kryzys! - apeluje PGF.

"W związku z panującą pandemią wirusa SARS-CoV-2 i globalną sytuacją kryzysową, wielu pracodawców zdecydowało się ograniczyć świadczone usługi, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się pandemii. Sytuacja ta w szczególności dotknęła pracowników, którzy do tej pory świadczyli swoje usługi w oparciu  o umowy zlecenie lub o dzieło. W związku z tym znacząca liczba Polaków nie zostanie objęta prawem  do otrzymywania wynagrodzenia  i wkrótce pozostanie bez środków do życia. 

Jako jeden z największych dystrybutorów w branży farmaceutycznej spieszymy z rozwiązaniem dla tych, którzy w tym trudnym czasie borykają się z trudną sytuacją materialną. Ponad 20% dostaw leków w kraju dociera do aptek i szpitali z naszych magazynów. Każdego dnia przygotowujemy 14 tysięcy dostaw do aptek. Przewozimy 25 tysięcy rodzajów leków. Swoim zapałem i wiedzą inspirujemy innych, czujemy się potrzebni wykonując naszą pracę, szczególnie w dzisiejszej sytuacji.  Jako odpowiedzialny pracodawca dokładamy wszelkich starań, by nasza Firma była najbezpieczniejszym miejscem pracy" - czytamy w liście Polskiej Grupy Farmaceutycznej do samorządów. Pełną treść listu zamieszczamy w załączniku. 

Informacje na temat naboru można znaleźć na stronie: https://potrzebujemyciebie.pl/#gdzie

 

Załącznik: 
ZałącznikWielkość
PDF icon pgf_list.pdf226.13 KB