Przedsiębiorcze środy w Kobyłce

  • 10 czerwca 2019

Rozpoczynamy cykl bezpłatnych spotkań, skierowanych do przedsiębiorców działających na terenie Miasta Kobyłka. Temat pierwszego spotkania, które odbędzie się w środę 12 czerwca w godz. 18-19.30  to "Zmiany w prawie Pracy 2019 r.".

Przedsiębiorcze środy odbywają się pod patronatem Burmistrz Miasta Kobyłka Edyty Zbieć.

Jesteś przedsiębiorcą? Zatrudniasz pracowników? Z pewnością wiesz, że prawo pracy zmienia się bardzo dynamicznie od kilku lat. Trudno z tym nadążyć. Zapraszamy więc na bezpłatne warsztaty dotyczące obowiązujących zmian w prawie. Na warsztatach opowiemy o nowym kodeksie pracy z dnia 22 maja 2019 roku, który wprowadza zmiany w urlopach, wypłatach za godziny nadliczbowe, płacy minimalnej. Opowiemy o różnicy w umowie o pracę i umowę zlecenia o tym, jak przygotować się na kontrole PIP.

Prowadząca: Mecenas Małgorzata Lewandowska, adwokat i członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Ukończyła studia na Wydziale Prawa oraz Studia Doktoranckie w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Przez 12 lat doświadczenie zawodowe zdobywała jako Asystent Sędziego w Sądzie Okręgowym w Warszawie oraz Kancelariach w Łodzi i Warszawie. Przez pięć lat prowadziła zajęcia dla studentów na Akademii Obrony Narodowej oraz Politechnice Warszawskiej. Od 2015 roku prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką w Ząbkach. Z sukcesem zajmuje się sprawami cywilnymi, prawem gospodarczym oraz prawem pracy.

Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja na: https://274956-1.evenea.pl/

Zapraszamy!