Rada Miasta

  • 4 sierpnia 2008

Biuro Rady Miasta, Przewodniczący Rady Miasta Kobyłka
ul. Wołomińska 1, 05-230 Kobyłka
tel. 22 760 70 14
e-mail: brm@kobylka.pl

Sesje planowane , Sesje zakończone , Uchwały Rady , Komisje Rady .

Przewodniczący Rady Miasta Kobyłka

Kamil Kowaleczko - radny z okręgu nr 4

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Kobyłka

Konrad Marcin Kostrzewa - radny z okręgu nr  1

RADNI KADENCJI 2018-2023

Okręg nr 1

Ulice: Adama Mickiewicza, Barbary, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Prusa, Bolesława Śmiałego, Borówkowa, Ceramiczna, Czarna, Czereśniowa, Dereniowa, Dworkowa, Dworska, Ejtnera, Gospodarcza, Jagodowa, Jeżynowa, Karola Olszewskiego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Ketlinga, Kępna, Kmicica, Kontuszowa, Kościelna, Królowej Marysieńki, Krzywa, Ks. Augustyna Kordeckiego, Ks. Jerzego Popiełuszki, Leszka, Longinusa, Malinowa, Marecka, Mieszka I, Nadmeńska, Niecała, Oleńki, Pałacowa, Paproci, Piastowska, Podleśna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Przyjacielska, Rycerska, Skrzetuskiego, Spacerowa, Szeroka, Truskawkowa, Wesoła, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wołodyjowskiego, Wrzosowa, Wygonowa, Zagłoby, Zamkowa, Zaułek, Ziemiańska, Złotopolska, Zygmunta Starego.

Izabela Muszyńska
napisz wiadomość

Artur Grzegorz Rola
napisz wiadomość

 

Robert Janusz Denis
napisz wiadomość

Konrad Marcin Kostrzewa
Wiceprzewodniczący
Rady Miasta Kobyłka

napisz wiadomość

Piotr Maciej Grubek
napisz wiadomość

 

Okręg nr 2

Ulice: Adama Żółtowskiego, Akacjowa, Albańska, Aleja Jana Pawła II, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Antoniego Orszagha, Belgijska, Białobrzeska, Bolesława Leśmiana, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Cypriana Kamila Norwida, Czarna Kawka, Czarnoleska, Dębowa, Dojazdowa, Duńska, Francuska, Gen. Franciszka Żymirskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 73, Gen. Franciszka Żymirskiego strona parzysta od nr 2 do nr 54, Gen. Józefa Bema, Gen. Romualda Traugutta, Graniczna, Grecka, Jabłonkowska, Jałowcowa,  Jana Brzechwy,  Jana Długosza, Jana Kochanowskiego, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jazłowiecka, Jerzego Turka, Juliusza Kossaka, Juliusza Słowackiego, Kalinowa, Kasztanowa, Kraszewska, Krechowiecka, Krótka, Ks. Franciszka Marmo,  Ks. Gen. Stanisława Brzóski, Ks. Hugona Kołłątaja,Ks.Kazimierza Konowrockiego, Ks. Kazimierza Pieniążka, Ks. Marcelego Weissa, Ks. Marcina Załuskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 57, Ks. Marcina Załuskiego strona parzysta od nr 2 do nr 88, Ks. Władysława Rosłana, Kwiatowa, Mała, Mikołaja Reja, Mironowska, Modrzewiowa, Natolińska, Niska, Norweska, Okopowa, Pana Tadeusza, Parkowa, Piaskowa, Pionierska, Powstańców,  Promienna, Radzymińska, Rasztowska, Rumuńska, Słoneczna, Spokojna, Stanisława Konarskiego, Szwedzka, Świerkowa, Telimeny, Urszulki, Ustronie, Węgierska, Wierzbowa, Wiesławska, Wincentego Pola, Władysława Syrokomli, Zaciszna, Zagórna, Zegrzyńska, Zieleniecka.

 

Edyta Walczuk
napisz wiadomość

Bartłomiej Karol Jabłoński
napisz wiadomość

 

Karina Adrianna Jaźwińska
napisz wiadomość

Iwona Helena Stęplewska
napisz wiadomość

Jacek Lis
napisz wiadomość

Małgorzata Barbara Fortuna
napisz wiadomość

Okręg nr 3

Ulice: 11 Listopada, 3 Maja, Adama Asnyka, Aleksandra Fredry, Aleksandra Wasia, Bohaterów Ossowa, Ceglana, Cicha, Długa, Elizy Orzeszkowej, Gabriela Narutowicza, Gen. Bohusza Szyszko, Gen. Franciszka Żymirskiego strona nieparzysta od nr 75  do granicy z miastem Wołomin, Gen. Franciszka Żymirskiego strona parzysta od nr 56 do granicy z miastem Wołomin, Gen. Józefa Dwernickiego, Henryka Sienkiewicza, Jana Kasprowicza, Janusza Korczaka, Juliana Fałata, Juliana Tuwima, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kazimierza Pułaskiego, Klonowa, Kobyłkowska, Królewska, Królowej Jadwigi, Ks. Ignacego Krasickiego, Ks. Ignacego Skorupki, Ks. Marcina Załuskiego strona nieparzysta od nr 59 do granicy z miastem Wołomin, Ks. Marcina Załuskiego strona parzysta od nr 90  do granicy z miastem Wołomin, Leopolda Staffa, Leśna, Leśniczówka, Lipowa, Literacka, Ludwika Solskiego, Marii Konopnickiej, Nadarzyńska, Nowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Piotra Wysockiego, Poprzeczna, Przemysłowa, Ręczajska, Rynek, Sosnowa, Stanisława Staszica, Stanisława Szpotańskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Nasfetera, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Stefanii Sempołowskiej, Średnia, Topolowa, Wacława Nałkowskiego, Warszawska, Wąska, Wiśniowa, Władysława Broniewskiego, Władysława Orkana, Władysława Stanisława Reymonta, Wołomińska, Wspólna, Zgoda, Zielona, Żwirki i Wigury, Żytnia.

Dominika Ziemska
napisz wiadomość

 

Mariola Kacprzak
napisz wiadomość

Paweł Witold Majkowski
napisz wiadomość

Hanna Łach
napisz wiadomość

Anna Dorota Jarząbek
napisz wiadomość

 

Okręg nr 4

Ulice: Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Borysów, Emilii Plater, Fryderyka Chopina, Gen. Franciszka Kleeberga, Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Gen. Stanisława Maczka, Gen. Tadeusza Kościuszki, Gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Gen. Władysława Andersa, Gen. Władysława Sikorskiego, Gościnna, Grodzka, Henryka Wieniawskiego, Husarii, Ignacego Jana Paderewskiego, Jakuba Jasińskiego, Jana Heweliusza, Jana Kilińskiego,  Jana Matejki, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Jesionowa, Jezuicka, Józefa Madalińskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Karola Szymanowskiego, Kawalerii, Kleofasa Ogińskiego, Kombatantów, Kosynierów, Kresowa, Ks. Antoniego Zagańczyka, Ks. Józefa Poniatowskiego, Ks. Sylwestra Zycha, Legionów Polskich, Lotników, Ludwika Waryńskiego, Macieja Rataja, Majdańska, Marii Dąbrowskiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Mikołaja Kopernika, Mjr. Hubala, Nadarzyn, Napoleona, Orląt Lwowskich, Ossowska, Paschalisa, Polna, Rydza-Śmigłego, Serwitucka, Stanisława Mikołajczyka, Stanisława Moniuszki, Stanisława Skalskiego, Szwoleżerów, Tadeusza Rejtana, Turowska, Tytusa Chałubińskiego, Ułanów, Walerego Wróblewskiego, Waleriana Łukasińskiego, Wileńska, Wincentego Witosa.

Kamil Kowaleczko
Przewodniczący
Rady Miasta Kobyłka

napisz wiadomość
 

Zbigniew Kropiewnicki
napisz wiadomość

Adam Markuszewski
napisz wiadomość

Wojciech Reutt
napisz wiadomość

 

 

 

 

Tagi (kategorie):