Sportowa zima 2018 karateków z Kobyłki

  • 31 stycznia 2018

Podczas ferii liczna grupa karateków z Kobyłki wyjechała do uzdrowiskowej miejscowości Wysowa Zdrój na zimowy obóz sportowy. Trenerzy Klubu Sportów Walki KYOKUSHIN zabrali swoich zawodników na wyprawę pełną wyzwań, a najmłodsi uczestnicy mieli po 5 lat.

Już na początku młodych wojowników przywitało piękne słońce co stworzyło świetne warunki do saneczkowych zjazdów i białego szaleństwa. W programie dnia był czas na pływanie, łyżwy, jazdę konną, ognisko, dyskotekę, spacery czy gry drużynowe, ale najważniejsze były mocne treningi karate, gdzie trenerzy KSW KYOKUSHIN akcentowali również aspekt wychowawczy sztuk walki.

Aktualnie KSW KYOKUSHIN rozpoczęło mocne i regularne treningi w MOK Kobyłka, ponieważ pod koniec lutego Klub podjął wyzwanie przeprowadzenia Mistrzostw Mazowsza. Zapowiada się doskonała oprawa, gdyż pomoc w organizacji zawodów zapowiedziało wiele osób, firm i instytucji, a turniej zostanie rozegrany z pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Wołomińskiego oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Więcej informacji o turnieju i zawodnikach biorących udział na www.kswkyokushin.pl

Tagi (kategorie): 
Kategorie: