Trójka Kobyłka mistrzem i wicemistrzem Mazowsza w siatkówce

  • 4 czerwca 2019

Mistrzostwo Mazowsza i złoty medal pary Jakub Korzeniewski i Jan Szymanowski (rezerwowy Tomasz Stańczuk) oraz brązowy medal pary Jakub Adasiak i Łukasz Skwierczyński to dorobek młodych siatkarzy Trójki Kobyłka w finałowym turnieju o mistrzostwo Mazowsza Kinder+Sport w minisiatkówce - dwójki chłopców. Z kolei Dominik Wolniewicz, Adam Pietraszko, Hubert Krajewski i Krzysztof Kruszewski pod opieką trenera Konrada Skorka to reprezentanci UKS Trójki Kobyłka, którzy wywalczyli wicemistrzostwo Mazowsza 2019 w kategorii trójek chłopców.

Rozgrywki mazowieckie organizowane przez MWZPS trwały od września do czerwca. Wzięło w nich udział blisko 60 zespołów z całego województwa.

Od początku rozgrywek nasze kobyłkowskie zespoły były w ścisłej czołówce mistrzostw i w ostatecznej rozgrywce zdobyły dwa medale. Nowo upieczony Mistrz będzie reprezentował Mazowsze w finałach ogólnopolskich w Zabrzu, które odbędą się w dniach 24 – 26.06.

Chłopcy ciężko pracowali przez cały sezon na swój sukces, wykazali się również olbrzymią ambicją i odpornością psychiczną. Reprezentując szkołę i miasto przynieśli powody do wielkiej dumy. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego sukcesu i serdecznie gratulujemy!