Urząd Miasta Kobyłka zamknięty do odwołania

  • 24 marca 2020

20 marca 2020 r. Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki ogłosił w Polsce stan epidemii w związku z zagrożeniem COVID-19 (koronawirusem). W związku z tym Urząd Miasta Kobyłka pozostaje zamknięty do odwołania.

Przypominamy, że:

  • wiele spraw urzędowych można załatwić elektronicznie, za pośrednictwem tzw. profilu zaufanego (e-Puap). Można tą drogą składać oficjalne pisma i wnioski do urzędu.
  • część spraw można załatwić e-mailem
  • rozszerzamy możliwość uzyskania informacji i załatwienia sprawy przez telefon.

Książka telefoniczna Urzędu

ePUAP

Profil Urzędu Miasta Kobyłka na ePUAP

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej UM Kobyłka: /kobylka/skrytka

  • należności z tytułu podatków i opłat lokalnych będzie można uiścić przelewem na rachunki indywidualne, jeśli są przydzielone lub na rachunek Urzędu: 76 1160 2202 0000 0002 0389 9450.

W Urzędzie będzie można załatwić osobiście tylko sprawy związane z wystawieniem aktu zgonu.

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, Dz.U. z 2020 r. poz. 491

http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/491

Miejska Biblioteka Publiczna i Miejski Ośrodek Kultury również poinformowały dzisiaj o przedłużeniu zamknięcia do odwołania. Dodatkowych informacji należy szukać na stronach www placówek oraz na profilach na Facebooku.

MOK:

https://www.facebook.com/MOK.Kobylka/

https://mok-kobylka.pl/

Miejska Biblioteka Publiczna:

https://www.facebook.com/BibliotekawKobylce/

http://bibliotekakobylka.stronakultury.pl/

Do 10 kwietnia wstrzymane zostają zajęcia w przedszkolach i szkołach, zgodnie z informacjami Ministra Edukacji Narodowej. O nauce realizowanej na odległość można czytać na stronie MEN.