Wolf Winter Cup 2018

  • 3 grudnia 2018

W dniach 8-9 grudnia w Kobyłce odbędzie się kolejna edycja turnieju WOLF WINTER CUP . Zagrają młodzi piłkarze z rocznika 2009 z największych akademii klubów z Ekstraklasy, drużyny z Ukrainy i krajów nadbałtyckich oraz zaproszone zespoły z różnych stron Polski. W roli gospodarzy zagrają zawodnicy Wichru Kobyłka.

Już drugi raz sponsorem tytularnym będzie firma, która jest liderem branży związanej z drukarkami 3D. Ponownie w hali SP nr 3 powstanie trawiaste boisko, otoczone bandami. Zagra na nim 16 drużyn. M. in. zespoły Legii, Pogoni, Lecha, Jagiellonii i Zagłębia Lubin oraz Karpaty Lwów. W sobotę odbędą się mecze grupowe, które wyłonią dwie turniejowe ósemki. W niedzielę rozstrzygnie się, która z drużyn wygra tegoroczną edycję turnieju.

- Mamy nadzieję, że tradycyjnie turniejowi będzie towarzyszyła świetna atmosfera, zarówno na boisku, jak i na trybunach. Nie zabraknie atrakcji dla kibiców. Serdecznie zapraszamy do hali przy kobyłkowskiej Trójce. Wstęp wolny dla wszystkich. Przy okazji turnieju sponsor imprezy zaprezentuje możliwości drukarek 3D. Co ciekawe, nagrody dla uczestników zostaną również wykonane w tej technice. Wspólnie z Wichrem organizatorem jest OSiR, a patronem imprezy Miasto Kobyłka. – mówi prezes klubu Artur Rola.

Opracowanie: Wicher Kobyłka