Wybory do Parlamentu Europejskiego

  • 24 maja 2019

Już w najbliższą niedzielę 26 maja 2019 roku odbędą się Wybory do Parlamentu Europejskiego.

Wszystkie lokale wyborcze czynne będą od godziny 7:00 do 21:00. Poniżej przedstawiamy numery obwodów do głosowania wraz z ich granicami oraz adresami siedzib.

nr obwodu
głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

1

Obwód głosowania obejmuje rejon Maciołek: Borówkowa, Ceramiczna, Czereśniowa, Dereniowa, Dworkowa, Jagodowa, Jeżynowa, Ks. Jerzego Popiełuszki, Malinowa, Paproci, Podleśna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Spacerowa, Szeroka, Truskawkowa, Wesoła, Wrzosowa, Zaułek.

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej ul. Jezuicka 1 Sala nr 12, ul. Jezuicka 1, 05-230 Kobyłka

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

2

Obwód głosowania obejmuje rejon Marety: Adama Mickiewicza, Barbary, Bolesława Prusa, Czarna, Ejtnera, Gospodarcza, Karola Olszewskiego, Ketlinga, Kępna, Kmicica, Krzywa, Ks. Augustyna Kordeckiego, Longinusa, Marecka, Nadmeńska, Niecała, Oleńki, Przyjacielska, Skrzetuskiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zygmunta Starego.

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej ul. Jezuicka 1, ul. Jezuicka 1, 05-230 Kobyłka

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

3

Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Zalaska: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Dworska, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Kontuszowa, Kościelna, Królowej Marysieńki, Leszka, Mieszka I, Pałacowa, Piastowska, Rycerska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wygonowa, Zamkowa, Ziemiańska, Złotopolska.

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły ul. Ks. Marcina Załuskiego 57 Sala 7a, ul. Ks. Marcina Załuskiego 57, 05-230 Kobyłka

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

4

Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Piotrówka oraz częściowo rejon Zalaska: Białobrzeska, Bolesława Leśmiana, Cypriana Kamila Norwida, Jana Brzechwy, Jabłonkowska, Jazłowiecka, Jerzego Turka, Kraszewska, Krechowiecka, Ks. Gen. Stanisława Brzóski, Ks. Marcelego Weissa, Ks. Władysława Rosłana, Mała, Mironowska, Natolińska, Pana Tadeusza, Powstańców, Radzymińska, Rasztowska, Słoneczna, Telimeny, Wiesławska, Zegrzyńska, Zieleniecka.

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły ul. Ks. Marcina Załuskiego 57 Sala 15a, ul. Ks. Marcina Załuskiego 57, 05-230 Kobyłka

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

5

Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Piotrówka: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Czarna Kawka, Czarnoleska, Dębowa, Dojazdowa, Jana Kochanowskiego, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jałowcowa, Kalinowa, Kasztanowa, Krótka, Kwiatowa, Modrzewiowa, Okopowa, Parkowa, Pionierska, Promienna, Spokojna, Świerkowa, Urszulki, Ustronie, Wierzbowa, Zaciszna, Zagórna.

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 3 im. Karola Wojtyły ul. Ks. Marcina Załuskiego 57 Sala gimnastyczna, ul. Ks. Marcina Załuskiego 57, 05-230 Kobyłka

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

6

Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Jędrzejka: Fryderyka Chopina, Gen. Tadeusza Kościuszki, Gościnna, Jezuicka, Karola Szymanowskiego, Kombatantów, Ks. Antoniego Zagańczyka, Marii Skłodowskiej-Curie, Paschalisa, Stanisława Moniuszki, Tadeusza Rejtana, Tytusa Chałubińskiego.

Publiczne Przedszkole Nr 1 im. Krasnala Hałabały ul. Gen. Tadeusza Kościuszki 6 Sala gimnastyczna, ul. Gen. Tadeusza Kościuszki 6, 05-230 Kobyłka

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

7

Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Jędrzejka: Henryka Wieniawskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Jana Heweliusza, Jana Kilińskiego, Jana Matejki, Jesionowa, Kleofasa Ogińskiego, Marii Dąbrowskiej, Mikołaja Kopernika, Napoleona strona parzysta od nr. 2 do nr. 12, Napoleona strona nieparzysta od nr. 39 do nr. 81, Polna, Rydza-Śmigłego

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1 im. Zofii Nałkowskiej ul. Jezuicka 1 Sala nr 17, ul. Jezuicka1, 05-230 Kobyłka

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

8

Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Jędrzejka: Bartosza Głowackiego, Emilii Plater, Jakuba Jasińskiego, Józefa Madalińskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Legionów Polskich, Ludwika Waryńskiego, Napoleona strona nieparzysta od nr. 1 do nr. 37, Serwitucka, Walerego Wróblewskiego, Waleriana Łukasińskiego, Władysława Andersa.

Ośrodek Sportu i Rekreacji WICHER ul. Napoleona 2A Sala nr 1, ul. Napoleona 2A, 05-230 Kobyłka

9

Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Antolka i Żródnika: Adama Żółtowskiego, Albańska, Belgijska, Duńska, Francuska, Gen. Franciszka Żymirskiego strona nieparzysta od nr. 1 do nr. 73, Gen. Franciszka Żymirskiego strona parzysta od nr. 2 do nr. 54, Graniczna, Grecka, Juliusza Słowackiego, Ks. Franciszka Marmo, Ks. Kazimierza Konowrockiego, Ks. Kazimierza Pieniążka, Niska, Norweska, Rumuńska, Szwedzka, Węgierska, Władysława Syrokomli.

Miejski Ośrodek Kultury Al. Jana Pawła II 22 Sala Sportowa, ul. Aleja Jana Pawła II 22, 05-230 Kobyłka

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

10

Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Antolka: Aleja Jana Pawła II, Gen. Józefa Bema, Jana Długosza,Gen. Józefa Dwernickiego, Kobyłkowska, Ks. Hugona Kołłątaja, Stanisława Konarskiego, Juliusza Kossaka, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Nowa, Antoniego Orszagha, Piaskowa, Wincentego Pola, Mikołaja Reja, Gen. Bohusza Szyszko, Gen. Romualda Traugutta, Aleksandra Wasia, Wołomińska, Piotra Wysockiego, Ks. Marcina Załuskiego, Zgoda, 11 Listopada.

Urząd Miasta ul. Wołomińska 1 Sala konferencyjna, ul. Wołomińska 1, 05-230 Kobyłka

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

11

Obwód głosowania obejmuje rejon Kobylaka, Nadarzyna i Turowa: Batalionów Chłopskich, Borysów, Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Grodzka, Mjr. Hubala, Husarii, Kawalerii, Gen. Franciszka Kleeberga, Kosynierów, Kresowa, Lotników, Gen. Stanisława Maczka, Majdańska, Stanisława Mikołajczyka, Nadarzyn, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, OrlątLwowskich, Ossowska, Ks. Józefa Poniatowskiego, Macieja Rataja, Gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Stanisława Skalskiego, Szwoleżerów, Turowska, Ułanów, Wileńska, Wincentego Witosa, Ks. Sylwestra Zycha.

Ośrodek Sportu i Rekreacji WICHER ul. Napoleona 2A Sala nr 2, ul. Napoleona 2A, 05-230 Kobyłka

12

Obwód głosowania obejmuje rejon Sosnówki i stronę parzystą ulicy Nadarzyńskiej oraz fragment ulicy Gen. Franciszka Żymirskiego: Ceglana, Cicha, Juliana Fałata, Gen. Franciszka Żymirskiego strona nieparzysta od nr. 75 do granicy z miastem Wołomin, Gen. Franciszka Żymirskiego strona parzysta od nr. 56 do granicy z miastem Wołomin, Kazimerza Pułaskiego, Leśna, Nadarzyńska strona parzysta od nr. 4 do nr. 104, Osiedlowa, Poprzeczna, Ręczajska, Sosnowa, Wacława Nałkowskiego, Warszawska Wspólna.

Miejski Ośrodek Kultury Al. Jana Pawła II 22 Studio tańca, ul. Aleja Jana Pawła II 22, 05-230 Kobyłka

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

13

Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Stefanówki: Bohaterów Ossowa, Długa, Elizy Orzeszkowej, Gabriela Narutowicza, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Królowej Jadwigi, Ks. Ignacego Skorupki, Literacka, Marii Konopnickiej, Stefana Okrzei, Stanisława Wyspiańskiego, Stefanii Sempołowskiej, Średnia, Wąska, Władysława Broniewskiego

Zespół Szkół Publicznych Nr 2 ul. Elizy Orzeszkowej 3/5 Duża sala gimnastyczna, ul. Elizy Orzeszkowej 3/5, 05-230 Kobyłka

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

14

Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Stefanówki: 3 Maja, Aleksandra Fredry, Janusza Korczaka, Juliana Tuwima, Królewska, Ks. Ignacego Krasickiego, Leopolda Staffa, Władysława Stanisława Reymonta, Rynek, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego, Żytnia.

Zespół Szkół Publicznych Nr 2 ul. Elizy Orzeszkowej 3/5 Mała sala gimnastyczna, ul. Elizy Orzeszkowej 3/5, 05-230 Kobyłka

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

15

Obwód głosowania obejmuje rejon Grabicza i stronę nieparzystą ulicy Nadarzyńskiej: Adama Asnyka, Henryka Sienkiewicza, Jana Kasprowicza, Klonowa, Leśniczówka, Lipowa, Ludwika Solskiego, Nadarzyńska strona nieparzysta od nr. 11 do nr. 65, Ogrodowa, Przemysłowa, Stanisława Szpotańskiego, Stefana Nasfetera, Topolowa, Wiśniowa,Władysława Orkana, Zielona, Żwirki i Wigury

Zespół Szkół Publicznych Nr 2 ul. Elizy Orzeszkowej 3/5 Sala nr 400, ul. Elizy Orzeszkowej 3/5, 05-230 Kobyłka
 

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych