tel. 22 760 70 60
e-mail: brm@kobylka.pl
LINK do transmisji z sesji Rady Miasta
Interpelacje i zapytania Radnych
Okręg nr 1
Ulice: Adama Mickiewicza, Barbary, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Prusa, Bolesława Śmiałego, Borówkowa, Ceramiczna, Czarna, Czereśniowa, Dereniowa, Dworkowa, Dworska, Ejtnera, Gospodarcza, Jagodowa, Jeżynowa, Karola Olszewskiego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Ketlinga, Kępna, Kmicica, Kontuszowa, Kościelna, Królowej Marysieńki, Krzywa, Ks. Augustyna Kordeckiego, Ks. Jerzego Popiełuszki, Leszka, Longinusa, Malinowa, Marecka, Mieszka I, Nadmeńska, Niecała, Oleńki, Pałacowa, Paproci, Piastowska, Podleśna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Przyjacielska, Rycerska, Skrzetuskiego, Spacerowa, Szeroka, Truskawkowa, Wesoła, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wołodyjowskiego, Wrzosowa, Wygonowa, Zagłoby, Zamkowa, Zaułek, Ziemiańska, Złotopolska, Zygmunta Starego.
Radni Okręgu:
Izabela Muszyńska
Artur Rola
Piotr Grubek
Konrad Kostrzewa
Robert Denis
Okręg nr 2
Ulice: Adama Żółtowskiego, Akacjowa, Albańska, Aleja Jana Pawła II, Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, Antoniego Orszagha, Belgijska, Białobrzeska, Bolesława Leśmiana, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Cypriana Kamila Norwida, Czarna Kawka, Czarnoleska, Dębowa, Dojazdowa, Duńska, Francuska, Gen. Franciszka Żymirskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 73, Gen. Franciszka Żymirskiego strona parzysta od nr 2 do nr 54, Gen. Józefa Bema, Gen. Romualda Traugutta, Graniczna, Grecka, Jabłonkowska, Jałowcowa, Jana Brzechwy, Jana Długosza, Jana Kochanowskiego, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jazłowiecka, Jerzego Turka, Juliusza Kossaka, Juliusza Słowackiego, Kalinowa, Kasztanowa, Kraszewska, Krechowiecka, Krótka, Ks. Franciszka Marmo, Ks. Gen. Stanisława Brzóski, Ks. Hugona Kołłątaja,Ks.Kazimierza Konowrockiego, Ks. Kazimierza Pieniążka, Ks. Marcelego Weissa, Ks. Marcina Załuskiego strona nieparzysta od nr 1 do nr 57, Ks. Marcina Załuskiego strona parzysta od nr 2 do nr 88, Ks. Władysława Rosłana, Kwiatowa, Mała, Mikołaja Reja, Mironowska, Modrzewiowa, Natolińska, Niska, Norweska, Okopowa, Pana Tadeusza, Parkowa, Piaskowa, Pionierska, Powstańców, Promienna, Radzymińska, Rasztowska, Rumuńska, Słoneczna, Spokojna, Stanisława Konarskiego, Szwedzka, Świerkowa, Telimeny, Urszulki, Ustronie, Węgierska, Wierzbowa, Wiesławska, Wincentego Pola, Władysława Syrokomli, Zaciszna, Zagórna, Zegrzyńska, Zieleniecka.
Radni Okręgu:
Edyta Walczuk
Bartłomiej Jabłoński
Iwona Stęplewska
Jacek Lis
Małgorzata Fortuna
Karina Jaźwińska
Okręg nr 3
Ulice: 11 Listopada, 3 Maja, Adama Asnyka, Aleksandra Fredry, Aleksandra Wasia, Bohaterów Ossowa, Ceglana, Cicha, Długa, Elizy Orzeszkowej, Gabriela Narutowicza, Gen. Bohusza Szyszko, Gen. Franciszka Żymirskiego strona nieparzysta od nr 75 do granicy z miastem Wołomin, Gen. Franciszka Żymirskiego strona parzysta od nr 56 do granicy z miastem Wołomin, Gen. Józefa Dwernickiego, Henryka Sienkiewicza, Jana Kasprowicza, Janusza Korczaka, Juliana Fałata, Juliana Tuwima, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kazimierza Pułaskiego, Klonowa, Kobyłkowska, Królewska, Królowej Jadwigi, Ks. Ignacego Krasickiego, Ks. Ignacego Skorupki, Ks. Marcina Załuskiego strona nieparzysta od nr 59 do granicy z miastem Wołomin, Ks. Marcina Załuskiego strona parzysta od nr 90 do granicy z miastem Wołomin, Leopolda Staffa, Leśna, Leśniczówka, Lipowa, Literacka, Ludwika Solskiego, Marii Konopnickiej, Nadarzyńska, Nowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Piotra Wysockiego, Poprzeczna, Przemysłowa, Ręczajska, Rynek, Sosnowa, Stanisława Staszica, Stanisława Szpotańskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Nasfetera, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Stefanii Sempołowskiej, Średnia, Topolowa, Wacława Nałkowskiego, Warszawska, Wąska, Wiśniowa, Władysława Broniewskiego, Władysława Orkana, Władysława Stanisława Reymonta, Wołomińska, Wspólna, Zgoda, Zielona, Żwirki i Wigury, Żytnia.
Radni Okręgu:
Dominika Ziemska
Paweł Majkowski
Hanna Łach
Anna Jarząbek
Mariola Kacprzak
Okręg nr 4
Ulice: Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Borysów, Emilii Plater, Fryderyka Chopina, Gen. Franciszka Kleeberga, Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Gen. Stanisława Maczka, Gen. Tadeusza Kościuszki, Gen. Tadeusza Rozwadowskiego, Gen. Władysława Andersa, Gen. Władysława Sikorskiego, Gościnna, Grodzka, Henryka Wieniawskiego, Husarii, Ignacego Jana Paderewskiego, Jakuba Jasińskiego, Jana Heweliusza, Jana Kilińskiego, Jana Matejki, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Jesionowa, Jezuicka, Józefa Madalińskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Karola Szymanowskiego, Kawalerii, Kleofasa Ogińskiego, Kombatantów, Kosynierów, Kresowa, Ks. Antoniego Zagańczyka, Ks. Józefa Poniatowskiego, Ks. Sylwestra Zycha, Legionów Polskich, Lotników, Ludwika Waryńskiego, Macieja Rataja, Majdańska, Marii Dąbrowskiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Mikołaja Kopernika, Mjr. Hubala, Nadarzyn, Napoleona, Orląt Lwowskich, Ossowska, Paschalisa, Polna, Rydza-Śmigłego, Serwitucka, Stanisława Mikołajczyka, Stanisława Moniuszki, Stanisława Skalskiego, Szwoleżerów, Tadeusza Rejtana, Turowska, Tytusa Chałubińskiego, Ułanów, Walerego Wróblewskiego, Waleriana Łukasińskiego, Wileńska, Wincentego Witosa.
Radni Okręgu:
Paweł Potocki
Zbigniew Kropiewnicki
Adam Markuszewski
Wojciech Reutt
Przemysław Jasiński
Dyżury Radnych:
UWAGA! Aktualna informacja na temat dyżurów, związana z aktualną sytuacją epidemiologiczną
DYŻURY PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA Konrada Kostrzewy oraz
WICEPRZEWODNICZĄCEGO RADY MIASTA Zbigniewa Kropiewnickiego
odbywają się w każdy PONIEDZIAŁEK w godzinach: 16:00- 19:00
Pozostali Radni przyjmują mieszkańców po wcześniejszym kontakcie z Biurem Rady.
Przyjęcia Mieszkańców odbywają się w Urzędzie Miasta Kobyłka ul. Wołomińska 1b.
W celu ustalenia terminu, podajemy kontakt do Biura Rady Miasta Kobyłka - tel. 22 760 70 60.
Pozostałe informacje o Radzie Miasta w Biuletynie Informacji Publicznej